Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54625216

    törölt tag

    válasz D.Va #66 üzenetére

    Ez nem feltétlenül hülyeség. Ha pl. rosszul áll a fejeden a hmd, mondjuk túl szorosra húzod a szíját, vagy nem fekszik fel normálisan az arcodra, az sokaknál okoz fejfájást, szédülést.
    Ez nem a klasszikus motion sickness, de legalább annyira zavaró. Kb. olyan érzés, mint amikor rossz szemüveget hordasz (mondjuk valaki másét) és egy idő után megfájdul tőle a fejed.

  • s:zozo

    aktív tag

    válasz D.Va #66 üzenetére

    "Ekkora baromságot.... hogy szerinted ez okozza a rosszullétet... No comment."

    Már ne is haragudj hogy értelmezhetted azt, hogy én erre akarok kilyukadni, hisz nem használtam olyan szavakat hogy, csak és kizárólag.
    A példázat azt szerette volna prezentálni, hogy ha egy VR szűzre rá adjuk az eszközt, akkor hogy tudjuk el kerülni hogy az utazási betegség ne lépjen fel nála, viszont ha még is azok a tünetek fel lépnek az mitől lehet. Semmi gond értem én a reggelei zűrzavarban nem jött át a lényeg. Ebben az esetben rá kérdezhettél volna, vagy sértegetés helyett megpróbálod fel venni a fonalat és elolvasod pár hosszá szólásomat, hogy lásd milyen kijelentéseket tettem a témával kapcsolatban.

    "Szerintem mielőtt saját főből kitalálsz ilyen sületlenségeket, inkább olvass utána a dolgoknak, esetleg orvosi fórumokon"

    Mi a francot találtam ki? Azt szajkózom csak, amikről nyilvánvaló tapasztalatok számolnak be.
    Rendelkezem Rift-l is és PS VR-l is.
    Amit pedig még állítok a VR-ban előforduló utazási betegséggel kapcsolatban az az, hogy bizonyos hatások nem tartoznak az utazási betegség kategóriájába, csak ugyan azt a tünetet okozzák.
    Amit a példázat is bizonyít.
    Írd már le hogy mit írnak az orvosi fórumokon kérlek.

Új hozzászólás Aktív témák