Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz mcloud76 #13 üzenetére

    Fogadni mertem volna, hogy a hsz-ek többsége még most is az értetlenkedőkkel lesz teli, akik más konzolokhoz, PC-hez hasonlítgatják ;] Komolyan, mintha sosem fognák fel és sosem unnák meg...

    1. $100-ért egy olyan "tv-felokosító" "android tv-stick" helyettesítő kütyü, ami a szokásos HDMI és 1- max 2 USB porton felül tartalmaz Eth portot és egy kontrollert is, kb. azonos árban
    2. Fejlesztenek, optimalizálnak rá, nem úgy, mint az n+1 kínai tv-stickre, amit egyszer eladnak és avval le is tudják a supportot.
    3. Az egész cucc megáll idle 1-2, terhelve 5-6 wattból - szemben egy "igazi konzollal".
    4. A "rákötöm a telefont/tabletet a tv-re" kommentre pedig: a.) nem minden telefon / tablet bír legalább ilyen hw-rel; b.) a kontrollert se feledd...
    5. Nem érted, nem kell - nem neked való. Attól még lehet létjogosultsága, amit az is jelez, hogy túlkereslet van rá.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz mcloud76 #46 üzenetére

    Nezd meg mondjuk a reptide-ot vagy a shadowgunt. Hozza a halo 1 boxos teljesitmenyet. Es mag van egy jo par ezeknel szebb is.

    Nem tudom mit tudott az Xbox1, így nincs összehasonlítási alapom. Én mindenesetre az X360-hoz (meg PS3-hoz) hasonlítottam a korábbi hozzászólásomban, amelyek 2 év múlva már 10 éves konstrukciók lesznek és sokan gondolják úgy, hogy au Ouya következő reviziója majd ezekkel felveheti képminőségben is a versenyt. Én nem osztom ezt az optimizmust. Karácsonyra az X360 nagyon olcsó lesz, rengeteg játékkal, amelyeknek egy tekintélyes hányadához /használtan/ nagyon olcsón hozzá lehet jutni, rűadásul ha valaki az arcade szarokra bukik, akkor ugye az is van X360-on. (gondolom PS-en is)

    J.

Új hozzászólás Aktív témák