Hirdetés

  • Megbírságolták a Razert a Zephyr maszkok miatt

    ph A cég elég olcsón megússza az ügyfelei félrevezetését, de az üdvözlendő, hogy az Egyesült Államok hatóságai nem siklottak el az ügy felett.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duck663

    őstag

    válasz Kansas #69 üzenetére

    Igen, több okból is. Pl lehet hogy nincs még hozzá megfelelő meghajtó és amíg nem tudnak demózni addig nem mutogatják. Marketingből amúgy is simán beírhatják a karót az ellenőrzőbe. Itt van ez a élesítős történet. Ott a Rage 2, támogatja, ott a World War Z, támogatja, F1 2019 támogatja (elvileg), Division 2 támogatja, és a kutya nem tud róla semmit, nem harsogják szét a világban. Szóval benne van.

    Navi, a Navi körül nagy cécó volt, jön nyáron, elhalasztják, aztán mégsem halogatják semerre sem. Szerintem az a helyzet, hogy a Navit már eleve úgy tervezték, hogy több GPU összekapcsolható legyen, nem CF működésben, hanem úgy hogy 1 GPU-ként lássa a rendszer. Szerintem elkészült a GPU és amikor a kettőt együtt akarták dolgoztatni, akkor nem skálázódott megfelelően, emiatt jött a halogatás lehetősége, csak időközben megneszelhették, hogy a konkurencia frissíteni készül a 2xxx szériát, és egyszerűen lépéskényszerbe kerültek, muszáj így kiadni. Azt gondolom, később jön majd egy másik Navi "10" aminél már kettő összekötésénél megfelelő a skálázódás, és tulajdonképpen az lesz a Navi 20. De ez csak teória. Nekem ez lenne logikus. Vagy elnevezik Navi 20-nak és abból raknak össze kettőt.

    Konzoloknál, ebben az esetben egyértelmű, hogy nem fognak kétfélét fejleszteni, sőt ahogy írod is, nem fogják kihagyni, hogy áthozzák a fejlesztéseket. De nem tudom, a Sony azért szereti a maga útját járni.

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

Új hozzászólás Aktív témák