Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Liner

    aktív tag

    Sziasztok érdeklődni szeretnék van a gépemben 0egy 1080 11gigás srtix Ti Mennyit kell várnom, hogy olcsóbb legyen jóval? Mivel ma reggel olvastam itt a hírt, hogy megjöttek a bányászkártyák. Csakhogy én ma vettem egy 65 colos lg oledet és voltak különböző terveim a pénzemmel de ez annyira átütő élmény igaz csak dying lightot probáltam de nem olyan mint eddig eddig ha sokat haltam mindig lehnehezebben megy egy idő után ideg kikapcs film. Ez annyira szép, hogy nincs mint idegeskedni. Letehetetlen magyarul. Ezétz is döntöttem úgy, hogy a fenmaradó pánzemmel segítem anyut a többiből pedig volt egy csomó tervem bútor kiplish yamaha hifi stb de adja magát az sli ezt mustzőál rezzenéstelenül látni, Úhyogy veszek még 16 gigát mert csak 16 van amúgy az is egy kérdésem volna már nem lehet kapnji a memóriámat ddr4 savage fekete most ugyanúgy né ki és fury. Nem ütköznek egymásba ugye? De a fő kérdésem az volna várjak 1 hónapot mert akár 50 ezer forintot is lemehet a játék vagy csak lassan fog és egy 10 essel még csak hónap múlva mert akkor rendelem is ez nem kérdés... Kösz!%

    Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

Új hozzászólás Aktív témák