Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz juzer78 #79 üzenetére

    "A játékosok kiszolgálását kellett volna szem előtt tartani, nem pedig a saját érdekeiket mindenek felett."

    Attól hogy Abu85 már párszor leírta hogy a Bioshock, Tomb Raider, Far Cry3 problémákkal küszködik az nvidia kártyákon, attól ez még a gyakorlatban azt jelenti hogy kiválóan játszhatóak ezek a programok is nvidia kártyákon. Az első kettő konkrétan van hogy gyorsabban is mint amd kártyákon a középkategóriában, harmadikról nem néztem tesztet. Szóval a ph!-n én kénytelen vagyok egyre inkább azt mondani: a gyakorlati tapasztalatokat próbáljátok keresni a mai vga helyzetet illetően.

    Maga a cikkben említett termékek valóban nem csábítóak félre értés ne essék, csak az az érdekes hogy egy pletykaalap ennyire ki lett vesézve, fizikai termék és azok tulajdonságai nélkül, egy megjelenés előtt álló játék állítólagos borzalmas programozása mellett. (a Tomb Raider haj meg csupa jó forradalom volt, GCN felépítésre alapozva, úgy hogy mindkét gyártó termékein pontosan ugyanannyit és ugyanannyira túlzóan evett meg a teljesítményből...)

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz juzer78 #79 üzenetére

    Az nem érdekel, hogy az NV mit csinált. Az sem érdekel, hogy az AMD mit csinál. Az érdekel, hogy túl sok a véletlen a GE játékok körül az NV kárára, és mindegy, hogy ki miatt van. A Tomb Raider-ben Lara haja máig hibásan mozog GeForce-on, illetve még mindig panaszkodnak fagyásra a userek. Ilyen egy letesztelt játéknál nincs. Az NV annyira nem találja a gondot, hogy azt ajánlják a júzereknek, hogy játszanak a gyárilag beállított órajel alatt. A Bioshock miért lett úgy paraméterezve ahogy? Évekig sikerült megoldani, hogy az UE3 motoros játékok jól fussanak minden hardveren, és most véletlenül jön egy játék, ami nem kevés 50 ms fölötti tüskét csinál GeForce-on. A Far Cry 3 meg jó volt, és véletlenül jött egy patch, amivel hibás lett a GeForce-on a HDAO. Ja és véletlenül mindegyik GE játék. :))

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák