Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Vakegérke #69 üzenetére

    Nem a témával szemben vagyok szarkasztikus (vagyis a logouton most aktuális témákkal, mert a szemetestől kezdve Csernobilon át - valószínűleg mindenki most nézte meg, és elkapta egy kis "világvége-kiírom magamból" fíling? :) -, egészen eddig a bejegyzésig mind kb. ugyanarra fut ki).

    Az ember szerepe, hatása, jövője, stb. mind nagyon érdekes, fontos, és aktuális téma, de majd átélem / elolvasom 40 év múlva, mit hoz(ott) a történelem. Vagy nem, és akkor az már nem az én gondom lesz.

    Csak ezekben a topicokban érdekes látni, hogy a kommentek pont azt igazolják, ami a tartalmuk, csak épp visszafelé elsülve. Mert ezek a fals víziók, amiket sokan osztanak (mindmeghalunk, x érdeke hogy y történjen, stb.), na pont ezekre építve lehet a legcsúnyább végkifejleteket (nagyjából önbeteljesítően) véghezvinni.

    Hogy én is leírjam a témában a véleményemet: a világ népességének a 95%-ának egy dologgal kéne foglalkoznia: hogy a saját icipici környezetében egy-egy nagyon apró dolgot is csak egy nagyon picivel jobbá tegyen. Ha csak ennyit tudnánk változni, már nem lenne itt miről beszélni :) :R

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák