Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buvartacsko

    addikt

    válasz hallador #58 üzenetére

    Te toltad itt a HP szöveget. Remélem sikerül egyszer megérteni hogy nem arról beszéltem hogy vállalati szférába macbookot, hanem hogy ha majd leszedi a lenovo a thinkpadról a trackpointot, vagy esetleg print screen gomb lesz a space helyen, vagy végleg megszüntetik a system updatet. (amit már 1x megtettek arra hivatkozva hogy a kutya se használja, majd érdekes módon a community visszasírta mert igenis használva van) és valaki átvált másra, akkor ne féljen a trackpoint után van egy gép amihez nem kell egeret dugni mert SZERINTEM (és rajtad kívűl elég sok mindenki szerint) kurva kényelmes a trackpadje, és HASZNÁLHATÓ. Biztosan azért szünteti be a Sony is a laptopgyártást, azért csökkenek az eladások mert olyan nagyon jó gépeket gyártanak mostanában ezek a gyártók. Én is business class fanatikus voltam, (leírtam már párszor, egyszer se olvastad el, szóval nem értem miért kell támadni engem továbbra se) de egyre silányabb a minőség ugyanolyan ár mellett. Pl lenovo thinkpad topicba láttam valaki írta hogy x230 vagy x240 csoki billzetéről letört a gomb, minőség. Ja persze ki a f*szt érdekel mert holnap jönnek megjavítani. ThinkPadnél a legjobb billzet amin valaha írtam egy saját X41 volt. A googlenél is bizonyára azért használnak rengeteg apple gépet fejlesztésre mert olyan nagyon szar. Hagyjuk már...

Új hozzászólás Aktív témák