Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • |DavidWoody|

    tag

    válasz hallador #44 üzenetére

    Pl mi, de tudod Te komolyan 10k-val olcsóbban veszel Gyári SSD-t mint amúgy vagy Ramot? Hol? 5 - 600 K egy T420 újonnan van ilyen, de ez általában beszerzéseknél 300 000 Alatt van, pláne ha sokat vesznek, mert ha egy ilyen 5 - 600k-ért jön az egy egy db lesz és egyedi megrendelésre, ilyenből nem nagyon van hegyekbe egy nagykerben sem.

    1: 420 2 éve nincs ujonnan.
    2 : A dell online store-ban egy 128as SSD 160euro. Annál pont egy 10essel olcsobb egy bolti samu.
    3: Ahol én voltam tavaly hp elite 8470p-k (full alap , i5 , 1366x768,4giga ram , 500 hdd) kerültek beszerzésre , netto ~400k/db áron , kb 1500 darab.

    Meg ne haragudj ugyan nem Magyarországon ,de én most csináltam pár ilyen beszerzést, mostmár 450 körüli HP, 100 Dell 30 Lenovo meg 10 körüli MacBook van a cégnél (2007 - 2014 közöttiek). A lényeg hogy ezekkel még itt is spórolnak, pedig itt 3 évente kötelező csere van.

    A 3éves csere gyakorlatilag minden nagycégnél fennáll , de nagyon tévedsz ha azt gondolod , hogy annak van BÁRMI köze a notebookhoz. Kérdezz meg egy könyvelőt , hogy miért cserélnek 3 évente , ő majd elmondja.

    [ Szerkesztve ]

    -woody-

  • buvartacsko

    addikt

    válasz hallador #44 üzenetére

    Elnézést hogy megbántottam az érzékeny 13 éves kislány szinten levő lelki világodat. :)

    A lenovo thinkpad topicba ha azt írom hogy pöcökegér, akkor nem a HP pöcökegerére gondolok. Rajtad és emvy-n kívül mindenki megértette hogy mire gondolok, és hogy egy ez egy szubjektív vélemény. Azt pedig már végképp nem értem, hogy egy pozicionáló eszközről szólo témában, hogy jön ide a vállalati felhasználás, se azt hogy a lenovo topicba hogy jön ide a HP. El vagy borulva.

Új hozzászólás Aktív témák