Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FullGas

    aktív tag

    Nekem most volt aktuális ez PC vs. konzol kérdés.
    Hozzá kell tennem hogy 10+ éve mindig PC-m volt, " és nekem nem kell soha konzol" elv híve voltam.
    Viszont el jutottam odáig hogy elegem lett abból hogy folyamatosan fejlesztgetni kell a pc-t.
    A játékok optimalizálásáról meg ne is beszéljünk...
    Egy I7+ GTX970-es PC-m volt (összességében közel 350-400 ezer forintos gép volt). És kompromisszumot kell kössek FULL HD felbontás mellet az újabb játékoknál... Ja hogy a GTX 970 nem is a csúcs, értem én de 120 ezer forintos Vga. Vegyél 200+ ezreset. Vegyen a hóhér. És az meg elég vicces hogy némelyik játék pl: The Division alig csúnyább konzolon mint PC-n. Csak ugye nem mindegy hogy melyik oldalon mennyi pénzre van ehhez szükség.

    A Pc oldalnak is meg volt a szépsége, mert szerettem vele babrálni, hobbinak tök jó volt. Viszont túl sok pénzem állt benne és mérlegeltem. Ha este haza esek a melóból és pár órát szeretnék játszani ahhoz szükségem van 400 ezres gépre :F Arra jutottam nincs. Így eladtam és vettem egy konzolt.
    A melyik konzol legyen kérdést meg az döntötte el hogy ismeretségben XBOX van így az lett. GTA V, Forza 6
    mindegyik akadás mentesen fut, és egyáltalán nem csúnya.
    Én még ilyen mostani hírek után sem bánom hogy váltottam.
    Ja és ez a saját/véleményem tapasztalatom, nem kell véresen komolyan venni :R

Új hozzászólás Aktív témák