Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz #21123072 #27 üzenetére

    Így is nézhetjük, de nem véletlenül fogalmaztam általánosságban, hanem azért, hogy a jelenlegi kialakult vitán túl is lássunk, és legyünk egymással szemben toleránsabbak kicsit. Sok esetben ugyanis az váltja ki a támadást, hogy valaki nehezményezi, hogy miért VR only, vagy nem érti, hogy miért nem hibrid cím lett végül.
    Én azt mondom, hogy nincs tapasztalatom a VR rendszerekkel, de valójában elég ígéretesnek tartottam korábban a technológiát, és felettébb lelkes is voltam miatta, de -a jelenlegi információim alapján- az áttörés nem mostanában fog bekövetkezni, írjon bárki bármit. Ahhoz, hogy meglóduljon a kereslet, szerintem három tényező megfelelő együttállása szükséges: 1. megfelelő termékár, 2. vállalható hardverigény, 3. érdekes és minőségi címek, amik érdemben többet tudnak adni, mint amire egy "hagyományos" játék/alkalmazás képes. Viszont, ahol komoly lehetőségeket látnék benne, az az oktatás, és még inkább az ipari szimuláció. Mondjuk ezt nem tudom, hogy ez mennyire lehet igaz, és mennyire csak az én elképzelésem. :F

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

  • aginor

    addikt

    válasz #21123072 #29 üzenetére

    Képzeld, fel van fogva, de nem kell, hogy tetsszen, ezt hívják véleménynek (a sírás vagy hiszti teljesen más, bár tény, hogy a témában az sem ritka egyik oldalon sem). Ugyanakkor ennél sokkal hülyébb dolgok miatt is rinyálnak emberek, tehát itt sem meglepő, hogy páran előkerülnek.
    "Ha nincs vele tapasztalatod, akkor a jelenlegi információidat is bárki írta, nem?" - ehhez pont semmi köze a tapasztalatnak.Egy mondattal később kifejtettem, hogy miért, azt is olvasd el, úgy világosabb lesz a dolog. ;)

    Entaro: Akkor ne tedd, de várj, hány darabról is van szó? Ja, hogy nem tudjuk.. így nehéz véleményt formálni szerintem.

    hepol: ez elég demagóg elbagatellizálása a kérdésnek, és ráadásul szerintem nem is igaz. Viszont a mostani állapotában valóban réteg termék és igény (egyelőre). Attól lesz valami rétegdolog, hogy a teljes minta csak egy kis részét, esetleg valamilyen jól behatárolható paraméterrel rendelkező halmazát érinti. A VR-re jelenleg mindkét faltétel igaz, de nem biztos, hogy ez mindig így lesz. Én örülnék neki, ha a VR minél hamarabb eljutna egy olyan szintre, amikor tényleg csak azoknak nincs, akik ellenzik, vagy egészségügyi okok miatt nem tudják használni.

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák