Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jacint78

    addikt

    válasz sutszi #34 üzenetére

    Az áltagpolgár digitális analfabéta. Addig terjed az ismerete, hogy facebook... Szomorú. Van aki azt sem tudja megmondani milyen márkájú a routere. Amihez nem kell kockának lenni...

    Miért kellene mindenkinek hatalmas videófileokat vágnia amik szerveren vannak például? Ez épp olyan dolog, hogy C-D-E jogsit sem csinál mindenki, csak azért hogy legyen, miközben elég neki a B-is mert nem használja, mert minek?

    TeeJay

    A mai napig keresnek meg windows telepítéssel új noti vásárlásakor. Ez annyit jelent, hogy vesznek valami olcsó szart 80-90K-ért és márkától függetlenül mindegyikben 100-as lan van. És igazából elég is, mert amikor én másolgatok rá, akkor anyázok a 100-as lan miatt, de amint végeztem elviszik a gépet és a lan csatlakozóban az érintkezők is eloxidálódhatnak annyira biztos, hogy nem fogják használni, csak a wifi fog menni. De annak a szerencsétlennek aki alig tud összespórolni némi pénzt egy notira, nem számít a sosem használt gigabites lan hiánya, ha háromezer forinttal olcsóbb így a gép. Az egyetlen igény ami fel szokott merülni az az SSD, mert attól valóban életre kell még a legceleronosabb noti is és van is értelme belerakni, de a gigabitet senki sem keresi rajtam kívül, de én már nem notizok.

    janos666

    Jeszsusom összevissza beszélsz hülyeséget és kevered a szezont a fazonnal. Miért lenne őskori az aki nem épít ki magának hálózatot? Gondolkodj már egy kicsit mielőtt ilyen baromságokat beszélsz...

    [ Szerkesztve ]

    type your text here..

Új hozzászólás Aktív témák