Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterson_

    addikt

    válasz Ricardo #21 üzenetére

    S3...:U
    Ennyiből a híres-neves Sense is egy kalap sz*r, mert pl a HOX-on akad, bugos.
    A kinézet ízlés kérdése, a sebességre nincs panaszom, semmivel sem lassabb mint bármelyik másik droid.
    Az átlag sebesség nagyon jó, 6-os szifont mellé téve vehető észre, hogy iOS kevesebbet filózik pl névjegy, vagy zenelejátszó (első)megnyitásakor.

    [ Szerkesztve ]

    Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

  • Peterson_

    addikt

    válasz Ricardo #32 üzenetére

    Hozzátenném, hogy csak "csúcs" Samukat néztem Note3, Alpha, S4, S5, ezek kerültek a kezem ügyébe.
    Az s3-ra pedig azért húztam a szemöldököm,mert az valami félresiklott cucc volt.
    Egyik cimbimnek most is van, de ha muszáj piszkálnom akkor is csak botos bottal érek hozzá:D
    Igen a névjegy és telefon első indításánál gondolkozik, de láttam már ilyet g2-nél, és m8-nál is, melyek kollégáim birtokában vannak.
    Máshol ez is az is gyors.

    Szifont külön emeltem ki, ott tényleg minden flottul megy bármelyik droidhoz képest, de azért az is gondolkozik néha, csak nem olyan szinten.

    Note-oknál is néhol beszámoltak hatalmas RAM éhségről, de szerencsére ezt nem tapasztaltam, nem is tudom mitől függ, hogy másnál megzabál két gigát alapból, míg pl. nálam ha nagyon pörgetem épp súrolja, amúgy 1,2-1,5GB között fogyaszt úgy, hogy nem ürítgetem a memóriát.

    További érdekesség, hogy roottal kicsit ki tudtam pucolni a Romot, mert számomra sok felesleges szemét van benne, de semmit nem adott hozzá sem akku időhöz, sem a gyorsasághoz.
    Míg pl anno Sonyn ha kitakarítottam, azért mindkettőben lehetett javulást felfedezni, igaz, az megint egy más kategória volt.

    Nekem ezt leszámítva nincs gondom a gyári rendszerrel, soha nem is buheráltam egyet sem radikálisan.
    Ahogy mondtam is, kinézet meg teljesen szubjektív,
    Nekem még mindig Sony Gui, aztán TW, LGui, és utolsó helyen a Sense.

    Sokkal jobban zavart a hardveres oldalról a Snapi thermal throttlingja, (ami mondjuk nem gyártói, hanem SoC jellegzetesség) illetve Note-nál a műanyag keret miatti diszkomfort érzés.

    Persze nem akart szétesni a kezemben, de egyértelmű, hogy egy ekkora lapátnak valami stabilabb, masszívabb váz kellene.
    Note 4-et kézbe fogva egyből elszállt ez az érzés, de ott meg a piaci árkülönbözetet nem éri meg kifizetni azért a plusszért cserébe amit tud a 3-hoz képest.

    Egy darabig még úgy sem érint a váltás, de azért bízom benne, hogy a jó irányba mennek el Samuék, mert ha váltok, akkor csak Note-ra.
    Egyszerűen sehol máshol nem kínálnak konkurenciát neki...Mert attól, hogy egy telefon böhöm nagy állat, még nem lesz "phablet", mivel semmilyen jellegzetes funkciót nem szuszakoltak bele.

    Nem, sem az Apple a 6+-nál, sem máshol(az meg külön vicc, hogy az új almáknál mekkora az előlap/kijelző arány, még úgy is. ha mellette le kell szögeznem, hogy tényleg nagyon jó telefonok:U )

    Ez sem kéne csak a méret miatt, de a Pen funkcionalitása és a kényelmi funkciók mellett még minden másban is kiváló, vagy legalább megfelelő szintet hoz.
    Szóval ezért is remélem, hogy radikálisan nem növelnek rajta, masszív házat kap, és nem b***nak bele még nagyobb felbontású kijelzőt még kisebb akkuval :DDD

    A legömbölyített szélű kijelzőt meg felejtsék el, nekem ne kelljen óvni mint a hímes tojást,mert nem lehet egy normális fóliát vagy üveget rátenni. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

Új hozzászólás Aktív témák