Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Cube

    tag

    válasz MZperX75 #39 üzenetére

    Nem mondom, hogy hú de jó lenne, mert az, amelyik az asztalban van benne, sokkal igényesebb, még a konfig is sokkal erősebb, de azért egy-két dologgal vitáznék.

    2: Az, hogy ránézésre helyhiány van, nem jelenti azt, hogy neki konkrétan helyhiánya van. Egy ilyen mod építésénél ez nem szempont.

    4: Azon csodálkozok, hogy az ittlévők többségének fel sem tűnt, hogy le van írva, hogy kikapcsolható a világítás (neked eszedbe jutott), egyszerűen hülye, aki egy ilyet úgy képes megépíteni, hogy ne legyen kikapcsolható. Viszont a 3 (nem gagyi) ventilátor megléte mégis milyen zajt okoz a hagyományos házakhoz képest? Írja is, hogy halkak, nem is forognak sokat, mert így is hűvös. Szóval este is praktikus.

    5: Szigetelő szalag az gáz, de a csövek messze nem slagcsövek és rengeteg modhoz ilyeneket használnak és egyáltalán nem ronda (kinek milyen), élőben meg pláne nem. Az, hogy kéken és zölden világít, az nem tudom miért baj, amikor rengetegen használják ezt a színkombinációt.
    Nem mondom, hogy nagyon igényes, de nem tákolmány, persze van még mit javítani rajta.

    6: A képekből ítélve nem volt sok pénz.

    7: Nem egy csúcs konfig, ezt én is így gondolom, három fhd monitorhoz kéne még egy 7950, de hát nem is ez a lényeg.

    Én úgy gondolom, hogy a kisebb részletekre nem figyelt, amik összességében rontják az összképet, mint pl a nem eltüntetett kábelek, egy-két kilógó vmi, szigetelő szalag, ésatöbbi.
    Ettől függetlenül sztem nem lett rossz, bár egy versenyen nem lenne dobogós, otthonra saját magának egészen jót rakott össze. Kíváncis lennék, hogy akik egy szóban leratyizzák, milyet tudnának összerakni, mert ez sok mindenkinek elérhető szinten van anyagilag, szóval csak a tehetség, ízlés és kreativitás szab határt.

    Én is fogok építeni egyet a közeljövőben, már kezd körvonalazódni a dolog, majd logout-on bemutatom, ha teljesen kész van.

    [ Szerkesztve ]

    Próbáltad már kikapcsolni, bekapcsolni?

  • Mr Cube

    tag

    válasz MZperX75 #44 üzenetére

    Ja, a szép megítélése szubjektív.

    Én mégis maradnék a "slagnál", mert jó cucc és sztem szép is hozzá, bár lehet, hogy átlátszó lesz, színezett folyadékkal.

    Nekem konkrétan pl nem kell sok hely az asztalon, szóval nekem így is praktikus. Van annyi hely a szélén, hogy elég legyen.

    Maradjunk annyiban, hogy neked nem, nekem meg bejön, mert mindenkinek más az ízlése. Én inkább csak azokra a dolgokra akartam rámutatni, ami nem teljesen ízlés dolga.

    Azt viszont nem értem, aki indoklás nélkül rámondja, hogy ratyi.

    :R

    Próbáltad már kikapcsolni, bekapcsolni?

  • Mr Cube

    tag

    válasz jocek91 #50 üzenetére

    Én az elhelyezésével úgy vagyok, legalábbis úgy gondolom, hogy a srác elég magas, mivel a monitorok is magasan vannak (és csak nem olyan hülye, hogy alulról nézi), ezért a két neoncső pl sztem nem világít a szemébe, a többi pedig akkor is bántja a szemet sötétben, ha nem közvetlenül látja az ember. De egyébként egyetértek veled.

    Próbáltad már kikapcsolni, bekapcsolni?

Új hozzászólás Aktív témák