Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz MK VII #19 üzenetére

    Szerintem itt alapvető kavarás van.

    Én két valós felhasználási módot látok itt.

    - A rugged/toughbook széiákat használók. Ezek a notik ugye eleve üzemszerűen olyan mostoha körülmények közé vannak tervezve, ahol kaphatnak port, nedvességet, rázkódást, etc. Ezek mellé mondjuk külső backupnak, adatok mozgatására az irodai gép->kinti laptopok, etc, egy építésvezető, olajfúró tornyon dolgozó mérnök stb kezében lehet értelme, bár vannak erre kisebb eszközök pendrive szinten, de ha nem az kell hanem ez akkor van alternatíva.

    -Olyan embereknek akiknek ez selling point. Ott volt cimbora, nem egy extrém sportoló alkat, mégis megvette a samsung xcover szériáját, amiben a ma tesztjében kb azzal kezdték bog-ék, hogy építési vállalkozóknak vagy ejtőernyőző fiataloknak. Egyik se volt, de ettől még jó volt a tudat, hogy korlátozottan por és víz és más álló, bár soha nem kerül majd ilyen helyzetbe, de neki mondjuk megért valamennyi felárat.

    Nem kell racionális indok feltétlenül azért hogy egy terméket megvásárolj. A felnőtt lét szépsége, hogy nekem van pénzem rá ők meg árulják. A marketinges fotók persze érdekesek, én nem így csináltam volna, de ez már részletkérdés tényleg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák