Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Passape

    tag

    válasz KaitouP #3 üzenetére

    Szilveszter napján (2020) vettünk mi is v2-es Switchet, és amikor megláttam a címet megállt bennem az ütő egy pillanatra. Igen eléggé Linus Tech Tips-esre sikeredett a címválasztás, nekem is ez volt az első gondolatom mikor elolvastam a cikket.
    Mondjuk az új Switchet már régóta mondják a Hackerek, hogy a Nintendo háza táján már kotyvasztják, de szerintem elég jól sikerült, ha valamin változtatnék az a joyban lévő érzékelő pontossága.
    mondjuk a legnagyobb szívfájdalmam a NFS Hot porsuit remastered, és hogy nem lehet a Super Mario kart-hoz hasonlóan vezetni, a levegőben hadonászva egy műanyag kormánnyal :D
    Az viszont vicces, hogy a bebukott Xbox Kinect nem tudott egy komplex kamerás mechanizmussal sem felmutatni többet, mint egy mobiltelefonokban használt 4 tengelyes (vagy több, nem tudom pontosan) giroszkóppal felszerelt sima kis távirányító.(Amit ugye egy mobilos applikációval ki lehet helyettesíteni a telefonoddal is pl.: a Just Dance 2021-ben)
    Ha ezt a vonalat továbbviszik igazi klasszis lehet belőle a megmozgatós játékokkal a mozogni vágyó felhasználók között.
    Mondjuk azt sem értem miért nem ontja a kiegészítőket a nintendo, és engedi át a pénzt a Hory-nak. (remélem a Hory nem egy újrabrendezett nintendo, mert akkor most bebizonyítottam a hozzá nem értésemet :DDD )

    Titanfall 2 RULZ ... Ùjabb csalòt küldtünk börtönbe ... Legalàbb ne engem probàlj àtverni XD <3

  • Passape

    tag

    válasz GeryFlash #12 üzenetére

    Köszi a választ ;) . Igen i-vel kellett volna írnom :DDD .

    Titanfall 2 RULZ ... Ùjabb csalòt küldtünk börtönbe ... Legalàbb ne engem probàlj àtverni XD <3

Új hozzászólás Aktív témák