Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz TTomax #28 üzenetére

    jah, csak mellesleg pl panelban hogy intézed el a vizet? a szivattyúnak ott is van hangja... családi házban könnyen megoldható, mert találsz neki egy helyiséget és kész... téglafalat 2pillanat alatt átfúrod... csak panelban, ahol 1szoba van, alapból nincs helye a szivattyúnak, mellesleg a helyenként 20centis tömör betonfalat átfúrni nem semmi :)

    ezt, amit írtál, már felhoztam én is korábban, hogy sli rendszereknél túl nagy a zsúfoltság és ez a hűtésnél is visszaüt... az épkézláb megoldás szinte csak a víz :S

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz TTomax #28 üzenetére

    értem én:) csak azt akartam mondani, hogy a DFI egy rossz példa, mert túlméretezés szempontjából az oroszokat überelik néha (ld traktorba tankmotor;>). jó, úgy is hűtenek, tehát tuninghoz ideálisak, de akkoris:)

    a házban maradó meleg tényleg nem optimális. a házból kifújás tényleg jó ötlet lenne, ha nem egy apró lyukon akarnánk baromi sok levegőt áttolni, mert az süvíteni fog. ld 3870 refhűtés, kőkemény 13.5 CFMet tud, mindezt 45db mellett. összehasonlításképpen, egy minőségi ipari 12es hasonló hangerő mellett ennek a tízszeresét mozgatja át. és az a probléma, hogy 140Wnyi hő elvezetéséhez baromi sok levegő kell.

    az NB és SB melegedése meg tény és való, de a vidkarigyártók kb magasról tesznek arra, hogy a felhasználóik nem süketek és nem szeretik a lapjaik megsütését.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák