Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tothmaxy182

    őstag

    Akik értenek hozzá, azok már úgysem nagyon használják az Internet Explorert, és ezeknek a felhasználóknak valószínűleg a nagy része tud arról, hogy ez egy új böngésző, mégha a logója hasonlít is a régire. Mivel új, azért ki is fogjék próbálni. Nem a logó fogja őket visszatartani...
    Aki nem ért hozzá, annak ott az ismerős logó, amire kattinthat. Nekik nem is kell tudniuk, hogy új alapokra építkezik az egész, elég ha felismerik a régi logót.
    Szerintem jól csinálta az MS. Amúgy meg kit érdekel az ikonja, a program legyen jó! :)

    Minden szavam magánvélemény!

  • tothmaxy182

    őstag

    Index-es cikk úgyhogy ki tudja igaz-e vagy sem, de itt azt írják, hogy az új build-be visszatér az Aero UI. Esetleg erről valaki nem tud valami biztosabb forást, vagy cáfolatot?

    Idézet az Index-ről:
    "Elkészült a Windows 10 tesztváltozatának új verziója is, amit az Insider Preview programban résztvevők tudnak letölteni. Ebben frissítették a Cortana nevű személyi asszisztenst, amely most már mindig aktiválódni fog, ha elkezdünk begépelni valamit, miközben meg van nyitva előttünk a start menü. A hangfelismerő algoritmusok által meghajtott Bing kereső több kérdésre tud válaszolni, mint eddig. A Windows grafikus interfészét is feltuningolták, megint elérhető a Windows 7 Aero dizájn."

    (#52) Sk8erPeter : Nem fikáztam. Semmi bajom az IE-rel (főleg a 11-el). De ne mondd már, hogy annyira rengetegen használják. A maradék felhasználótáborának a nagyon-nagyon jelentős része hozzá nem értő egyén, aki azt sem tudja, hogy egyáltalán le lehet cserélni másra.
    Gyors közvéleménykutatás. Itt az irodában kb harminccan vagyunk. Idén januárban lett újratelepítve mindenkinek a gépe. Most ha körbemegyek, akkor azt látom, hogy a harmincból összesen 3 ember használ Explorert, mindenki más vagy Firefox-ot, vagy Chrome.ot.
    Ha Te azt használsz, akkor ne kapd fel a vizet, használd egészséggel, engem aztán nem zavar

    [ Szerkesztve ]

    Minden szavam magánvélemény!

Új hozzászólás Aktív témák