Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz noezmegmi #5 üzenetére

    Ez, így, ebben a formában nem teljesen igaz. Hálózatilag valóban jó a Voda, ráadásul Svájcot is 1 -es zónaként számolja. A gond az, hogy figyel az 50% -os szabály betartására ("méltányos használat") és nagyon kevés kamionos kolléga dolgozik 2hét/2hét beosztásban, aminél ez tartható lenne. 3/1 -nél már jön a figyelmeztetés.
    Ami pedig a Lacika -féle flottát illeti, leveleztem velük. Telenor hálót használnak. Sajnos, több országban kutyaütők a Telenoros roaming partnerek és Svájc is 2 -es zónának számít, horror áron. Szóval, kamionos szempontból továbbra sem rózsás ez az EU -s "free roaming".
    Helyi kártyát pedig már nem olyan síma ügy beregisztrálni helyi lakcím nélkül.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

  • GadgetMAN

    csendes tag

    válasz noezmegmi #5 üzenetére

    Igen, a Voda valóban jó csomagokat ad, ráadásul van egy nagy előnyük. Ha megkéred az ügyfélszolgálatot, akkor beállítják azt, hogy mindig a legerősebb hálózatra tudj csatlakozni az adott országban. És ne a Vodát részesítse előnybe folyamatosan.
    Amúgy ezt a routert, nem lehet összehasonlítani az általad felsoroltakkal. Nem az a lényeg, hogy hány eszközt kezel, nekem csak a laptopomat kell, hogy elbírja. A kérdés, hogy mennyire stabilan teszi, mekkora a feltöltési sebessége és tudok-e hozzá antennát csatlakoztatni. Mert az sokszor segít, ha nincs elég hálózat.

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz noezmegmi #5 üzenetére

    Nincs nálam, de nekem is valami hüvej E5xxx van a 20eFt körüli kategóriából, fantasztikus az üzemideje:R. Külön tetszik a wifi repeater mód: ha elérhető egy gyenge wifi hálózat, amit a telód/laposod/stb nem látna, mert pl túl alacsonyan van, akkor a kis hotspot átáll a wifit osztani. Olyannyira, hogy eddig én főleg ezt a funkcióját használtam.

    A cikkben szereplőknek meg totál agyament árcédulákat szabtak, amire kell jóval kevesebből van már eszköz régóta (ld a hüvej). Az ilyen extra árhoz kell vmi nagyonextra+nagyonhasznos szolgáltatás, pl 20Ah-s akksi, TB-os beépített miniSSD és hasonló praktikus dolgok. Egy utazóügynöknek nem kell 2GB/s sebesség, mivel a szolgáltató alapból nem szolgáltat tizedével se. Se Kairóalsópusztán, se Manhattanben.

    [ Szerkesztve ]

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Új hozzászólás Aktív témák