Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskuplung

    őstag

    válasz Chal #3 üzenetére

    Szerintem meg van, mert gyanítom, hogy eredetileg is ezzel a megoldással akartak kijönni, csak közben a Virtual desktop bizonyította, hogy sima Wifi routeren is életképes a megoldás, nem kell külön dongle.

    Aztán az Air Link megjelenése óta eltelt 1 évben, biztos vagyok benne, hogy a beérkező support ticketek túlnyomórészét "nem megy az Airlink. Hogy csatlakozok a PC-hez Airlinken. miért szaggat az AirLink, milyen routert vegyek, stb" tették ki. És erre lenne ez a reakció, hogy mégiscsak kijönnek egy USB dongle-lel, szerintem valami egyedi, egyszerűsített firmware-rel, ami kifejezetten ennek az igénynek a kiszolgálására szolgál.

    Arra alapozom ezt, hogy több csoportban is benne vagyok, ahol kb elég már csak a szokásos képeket, magyarázó szövegeket, Youtube linkeket bemásolni, és azzal a kérdések 90%-át megválaszolod. És van aki még akkor se tudja megugrani. Egyszerűen egy router konfigolása meghaladja egy átlagember képességeit. És ha a Quest2-vel végre sikerült elindulni az úton, hogy a tömegek eszközévé tegyék a VR-t, ezzel csak eggyel kevesebb hibaforrás lenne.

    Ugyanaz a réteg, aki képes volt kiadni 80 dollárt egy eredeti Oculus Link kábelért, az most meg fogja venni a 75 dolláros Meta Air Bridge dongle-t is, szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák