Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz bteebi #57 üzenetére

    "Ez jó, mert ez egy sima szoftveres probléma, amit nem feltétlenül űrtudomány korrigálni. (Bár nem feltétlenül fogják... mindenesetre megérhet egy emailt a supportnak.) Persze nem teljesen kizárt, hogy hardveres (pl. memória) korlátja is van, de elég valószínűtlen."
    Ja, a sok megosztás onnan jött, hogy egyben nem szerette a NAS/Multimedia/Music mappát. Ekkor írtam a supportnak, hogy ezmiez? Erre jött a válasz, hogy sok a mappa... gondoltam, szétkapom ABCre+1...9re, és voilá, de nem, mert csak ~20 megosztást bír. Affene.
    A válasz a supporttól jött, hogy ne akarjak ennyi mappamegosztást / állományt a zanegyűjteményben tartani... :)
    Azaz, óvatos utalásnak véltem, hogy menjek a megosztásaimmal a pi*ába, letojják, hogy mennyi zeném van, hallgassak sztrímet.

    Végülis van benne valami, mert amikor átnéztem, volt pár egyezőség, csak más könyvtárnévvel, meg eltérő minőségben...

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák