Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz phanzetomox #108 üzenetére

    nem hinném, hogy tojnánk a felhasználókra. ha valakire, akkor a ph lapcsaládra ez igazán nem jellemző, de tényleg. ugyanakkor valóban nincs kapacitásunk mindenre. sokszor előfordul, hogy kapok egy emailt (rosszabb esetben telefont), hogy ő most ilyen és olyan gépet akar venni, és mondjam meg, hogy mit csináljon. vagy felhív valaki kvázi ordítva, hogy milyen dolog az, hogy ő itt látja, hogy eladó a nokia vertu, de nem tudja megvenni, és hol kell kattintani.

    nos, az ilyesmire valóban nincs időm. többnyire elirányítom a népet a fórumba stb., de van, hogy ennyi erőm sincs, és egyszerűen nem válaszolok.

    phchat: ha jól értem, nekünk rovod fel, hogy bezár. de mire gondolsz, mit kellett volna csinálnunk? átvenni a kódot a rios-ba? ez fejlesztés, ami pénzbe kerül. vagy finanszírozni. ugyanúgy pénzbe kerül. pontosan ez a bajunk ám például a hardverapróval is. pénzbe kerül, márpedig hosszútávon senkinek sem terem, valahonnan elő kell kaparni azt.

    amúgy senki sem írt nekem, hogy itt a phchat, ezért-azért nem bírjuk már, ezt és ezt tudta/tudja, de most be kell zárnunk, és nem látsz-e valami megoldást, hogy tovább éljen. nagyon könnyen lehet, sőt, valószínű, hogy nem találtunk volna ilyen utat, de egy kérdést akkor is megér, illetve biztosan nem minket kéne felelőssé tenni úgy, hogy meg sem lettünk kérdezve.

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz phanzetomox #133 üzenetére

    átolvastam újra a teljes hozzászólásom, de nem tudom, mire célzol, amikor azt írod, hogy "a magyarázkodás és az ingerült hangnem már nem érdekel". hozzáteszem, ez a kiszólás már inkább olyasmi, aminek kapcsán (joggal) felmehetne az emberben a pumpa. de nyugalom van bennem, végtelen.

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Új hozzászólás Aktív témák