Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz rii #19 üzenetére

    Régi szomszédunk -úgy 10 éve- 800k-ért vett bömöst, és ahogy láttuk, nem nagyon kellett szerelni. Mondjuk talán heti 1x használta. :DDD

    Szerintem szerencsével ki lehet fogni ebben is olyan példányt, amivel semmi gond sincs, vagy alig. Tényleg, mint egy régi, csúcs ház, aminek mondjuk az egyik mikrokapcsolója romlott el, és már a resettel indul. Valójában 500Ft-ból javítható, és van akár életed végéig egy minőségi házad -előlapi panelekkel bővítve nem lehet baj talán 20 év múlva sem!

  • #56573440

    törölt tag

    válasz rii #19 üzenetére

    Persze. Simán ki lehet fogni új ár alatt messze használható autókat, ha nem így lenne a használt piac rég nem létezne.

    Ettől független a tény, hogy aki újat akar venni az azért akar azt, mert nem használt kell. Innentől teljesen midnegy milyen x5-öst vagy bálnamercit vagy audit vehetnél, amiben mennyivel több fícsör meg extra van. Arról nem is beszélve, hogy a prémium autó még sokáig az lesz, fentartásban is. Nekem se lesz új verdám még sokáig, ettől még nem érzem azt, hogy 15+ éves használt prémium lenne az alternatívám, leszarom hogy mit tol az orra, propellert vagy csillagot, karikákat vagy V-ket, de ha más nem veszi meg az újat te se kapsz használtat azt tartsd szem előtt ;)

    A "régi" gépek is tele vannak már tankcsapdákkal, a régi dízeleket is kb úgy venném meg, hogy szétkapatnám élből a hengerfejet, rendesen kipucolni a koxot, átnézni minden és bármi tömítést is, mert 10 év után simán szétmállhatnak, ugyanúgy van pd elem, kettőstömeg, turbó, meg minden más is ahogy az újakban, egyáltalán nem érzem hogy a használt autók jelentős többsége sokáig rendben lenne, mindegyikre költeni kell ha azt akarod hogy beüljsz elfordítod, elindul legyen. Persze pesten ha körbenézek lehet csak nekem magas az elvárásom, a kocsik fele olyan kék/fekete füsöt tol magából, hogy sírni támad kedvem...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák