Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steve1207

    veterán

    válasz Siriusb #639 üzenetére

    Persze működik, alapvetően a manuálisat akartam, minél olcsóbban megúszva, de aztán úgy voltam legyen a tetején a vezérlés, úgyis asztalon lesz. Ha 1-2 évig kiszolgál nekem most megérte, alapvetően maga az airfryer használatra voltam kíváncsi, annyi jót írtak már róla. Amúgy Tefalt néztem 30 körül, de valahogy nem hozta meg a kedvem, nálam sose volt favorit, amúgy meg Philipsre mentem volna, de az akciósan is 40+ jó esetben...

    Szóval első teszt, csirkecomb, nem vittem túlzásba, simán befűszereztem és ment is a kosárba. Kicsit játszottam az idővel, de a beépített értékek jók, hasonlóképp hozta volna. Űberjó lett összességében, szép ropogós, a hús puha. (OFF: kíváncsiságból dobtam be sima wok-os zöldségkeveréket, mert mindenki mondta mennyivel jobbak a zöldségek és csak az volt. Zöldség szinten hozza az elvárandó állagát, aminek puhának kell lenni puha, aminek ropogósabbnak az ropog. Nem erre találták ki kimondottan, de én még natúrban nem toltam ilyen elégedettséggel gyorsfagyis zöldséget :DDD és így jó órával utána se esett össze)

    Apró, szokásos dolgok: nem fröcsköl, nem ragad semmi, nincs ételszag. Mosogatás gyerekjáték.
    Alkalmazás: alapvetően nem érdekelt volna a funkció, de működik, be- és kikapcsolható a készülék, elindítható minden. Ha jelez is telefonon az hasznos lenne (ezt nem teszteltem).
    Kosár méret (BH-AF2): 5 literes, 21,5 x 21,5 x 11 cm

    Úgyhogy eddig teljesen pozitív, alig várom, hogy normálisabban bevásároljak és komplexebb kajákkal próbálkozzak, nem számítottam rá, hogy a héten megérkezik.

    .

Új hozzászólás Aktív témák