Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz C4mp3r #26 üzenetére

    Nos, ezen a kérdésen én is elgondolkozom néha. Amikor a Gamepod egyik oldalát nézem (pl. tesztek), akkor azt látom, hogy ez egy szervezett oldal ami jóformán naprakész és a szerkesztőgárda is megállja a helyét. A másik pólus a hírek, ahol nem jelenthetjük ki, hogy már naprakészek vagyunk, mert még mi, Gamepodderek sem tudjuk kitenni azonnal a híreinket, a Házigazdáknak meg meg lehet a maguk dolgaik is, amik miatt nem tudják 24/7 felügyelni a beérkező anyagokat. Ráadásul híreket nem csak mi írunk, a tesztekre mondható ki inkább, hogy az a fő profilunk. A háttérbe nem nagyon vezetnék be senkit (pláne, hogy én sem látok át mindent), de elmondható, hogy működésünk némiképp bonyolultabb, mint máshol. "GAMEPOD.hu - A közösségi játékportál". Szívesen előirányoznék én is pár reformot, de nem hinném, hogy nekem ehhez jogom van.

    A lektorálás nem elvetendő ötlet, bár a Házigazdák engedélyezés előtt átnézik a híreket, de egy Gamepodspecifikus Korrektornak örülnék. Fel is vetem ezt az ötletet.

    @ldave: sajnos ez egy ördögi csapda, amiből a Nintendonak kellene kitörnie és az exkluzív játékok nem elegek. Annyi pénzük van, mint a pelyva, megtömött aktatáskákkal simán tudnának házalni, de valamiért nem tulajdonítanak akkora jelentőséget a third-party fejlesztőkre, sem mint a first-partykra. Mindenesetre nagy riszpekt az Ubinak amiért kiállnak a platform mellett.

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák