Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Syz

    senior tag

    Én személyesen is "ellensége" vagyok ennek a nagy konzolpártiságnak.Konkrétan az NHL09 című játék egyik magyar moddere vagyok még néhány honfitársammal együtt.Az EA-al való számtalan levelezés is csak azt bizonyítja hogy ők is teljes mértékben elfelejtették a PC-s társadalmat.Ugye mi azért lobbiztunk hogy újra legyen PC-n is jégkorongos játék de mindig egyértelműen közölték hogy NEM,mert nincs igény rá.Ebbe ugye mi nem látunk bele de ez egy nagy hülyeség,a másik meg az hogy az egész NHL sorozat a PC-n jutott el arra a szintre hogy az egyik legsikeresebb sportjáték lett aztán pedig jól kicsesztek velünk.Karácsonykor vettem magamnak egy Xboxot hogy kipróbáljam és hát nemrég vitték el mert meghirdettem a hardveraprón.Egész egyszerűen nem jön be,az NHL13 játék egy nagy rakás sz.r,egyedül a Mortal Kombat volt amit kijátszottam és lekötött meg a Halo 4.Ezeken kívül semmi értelmét nem láttam a konzolnak és örülök hogy megszabadultam tőle.Most azt a pénzt belefektetem egy foglalatváltásba,LGA 1366-ról váltok 2011-re és ezért fogok konzolról átportolt játékokat kapni?Hát azt már nem!Igen is tessék külön PC-s grafikát csinálni.Na persze már az Xbox360 kifulladni látszik főleg hogy hamarosan jön az Xbox720.Remélem azonban megáll ez a nagy konzolpártiság mert már tele van vele a tököm.

    "Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

Új hozzászólás Aktív témák