Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    Én áprilisban voltam egy "általánosos" osztálytalálkozón, de nem épp kerek, 7 éves tali volt. De csak azért mert az ötéves elmaradt. Kb az osztály fele jött el, érdekes hogy szinte mindenkinek jól megy van akinek csak megyeget de még az a volt oszttárs is BMW-vel jár.

    Bár nem találkozom szinte senkivel közülük (csak egy emberrel ő az egyik legjobb haverom, vele mentem) mégis jó volt látni őket. Végülis életemből majd' minden hétköznap velük voltam 8 éven keresztül. Azért ez számít.

    Néhányan itt mondják, hogy baromság az egész, mivel azért nem találkozunk mert mindenki megválogatja a barátait. Hát igen, van benne igazság de az ember nem tarthatja folyamatosan az összes volt és jelenlévő kapcsolatát élete végéig aktív-passzív kommunikációs viszonyban. Nekem is kétszáz valamennyi ismerősöm van iwiwen és több mint a felét legalább egy éve nem láttam, sőt még csak nem is beszéltem vele.

    A volt osztálytársak legtöbb esetben már csak "régi ismerősök" és ez így jó.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák