Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Koszta

    tag

    Sziasztok!

    Nagyjából 3 hete vagyok tulajdonosa egy ilyen készüléknek (v4), jelenleg "csupán" 100-as nettel kihasználva (később szeretnék majd váltani 1000-re, ezért is választottam ezt a készüléket). Beállítottam nagyjából mindent, kb. egy hétig nem is volt semmi gond, kifogástalanul hozta a szintet. Azonban utána arra lettem figyelmes, hogy a wifi iszonyúan lassú. Router restart, minden megint működik. Nagyjából ismét egy hétig...

    Ennek mi lehet az oka? Amint nyomok egy újraindítást, megint minden működik tökéletesen. Eddig nem próbáltam még ki, hogy mi van ha nem nyomok restartot (elég zavaró egy fél órát is szakadozó, lassú nettel szórakozni, nem még fél-egy napot). Speedtest-en tesztelve például tökéletesen kezdődik a mérés (3-4 ms ping, 90-100 Mbps körüli sebesség), majd ez a mérés folyamán lecsökken 10-15-re, végül kiírja, hogy sikertelen a mérés, próbáljam újra. Ilyenkor mind az 2,4 mind az 5 GHz wifi iszonyúan lassú. Kábellel még nem teszteltem.

    A routeren amúgy nincs usb eszköz, egy Xbox és egy Raspberry Pi fut rajta kábelesen mindig, Wifin pedig telefonok, tv, laptop.

    Köszi a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák