Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Rojik #46 üzenetére

    Én nem akartam mondani, hogy 47"-on látom a különbséget az FHD és az UHD közt mert el leszek zavarva, hogy
    1.) hazudok
    2.) mutáns vagyok
    3.) a kettő együtt ;]
    Illetve jön a mindent bizonyító ábra, mi szerint 42"on a hd ready-fhd különbséget se látom 2,5 méterről. :U Pedig itt nem arról beszélünk, hogy látom a pixeleket, hanem az összhatásról...

    Mondjuk az engem is érdekelne, hogy valaki 5"-os telefonon hogy látja az FHD-QHD különbséget, ha két centiről nézem se tudom megkülönböztetni. De ott valahogy ezért nem jár boszorkányüldözés :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • Kernel

    nagyúr

    válasz Rojik #46 üzenetére

    Nyilvánvaló, hogy jobb a nagyobb felbontás, itt nem ebből indult ki az egész felvetésem.

    Üzletben nézve nekem sem tetszett a HD-ready plazma, hiába igyekeztem távolabbról figyelni. Később a gyakorlatban bebizonyosodott, hogy otthoni körülmények között, a nálam egyébként is adott és szükségszerű 3,5 m távon nem látszanak a pixelek.

    Itt csak arról volt szó, hogy tapasztalataim alapján engem igenis érdekelne egy 1366 x 768 OLED TV, ha lenne. De mivel nincs, és bizonyára nem is lesz (még ha több fórumon írnám le, akkor sem érdekelné a gyártókat az én véleményem), így ez csak egy ilyen elméleti felvetés.

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák