Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Radványi

    aktív tag

    válasz kiiso #18 üzenetére

    Szerintem az a baj, hogy sok szegmensben manapsag a technika meg csak ott tart, hogy a tervezoknek nem sok lehetosegek van es ha mindenki elakarja erni azt a teljesitmenyt amit masik ceg is, (amihez szerintem mindenkinek joga van) akkor kenytelen az egyetlen jarhato utat csinalni.

    Lehet ez hulye pelda de ha valaki gyors vonatot epit akkor annak hegyes orrunak kell lennie kulonben nem lesz gyors es hiaba mondjak, hogy dehat az egyik lehet kup alaku a masik meg legyen haromszog, sokszor nincs ekkora szabadsag mert a rohadt mozdonyvezetonek is ott kell ulnie vagyis vannak megkotesek.

    Az elottem szoloknak van igaza sokkal jobban megkene itelni mit szabad levedetni is mit nem.

    A kephez: Ha ranezek egy az egybe koppintas de ha belegondolsz az eleje vekony kell hogy legyen ezert a csatlakozok hatra kerulnek tehat ott kell klennie az elektronikanak akkor persze az aksik mennek elore stb. esetleg tehetnenek bele kerek lapos aksit teglalap helyet de olyat nem gyart senki mellesleg az Apple-t sem hatna meg :)

Új hozzászólás Aktív témák