Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sza_Sa

    senior tag

    Feleségem pályázatokat koordinál állami intézményben (direkt nem írom, hogy melyikben), konklúzió: aki ebben az országban pénzt szeretne, nagyon sokat kell jattolni és kurva jó kapcsolat kell hozzá. Féreg egy ország lettünk, de persze ezt az cáfolja a leghangosabban, aki lótrágyát sem látja át egy állami szerv működését.
    Szégyellem a politikusainkat, idáig jutottam... :(((

    "Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

  • Sza_Sa

    senior tag

    válasz Dax27 #60 üzenetére

    Jól felmondtad az aktuális propagandaanyagot, ez már a "karigeri" szövegeden tettenérhető. Értem én, szereted a fideszt, akkor vállald már fel, nem kell álellenzékieskedni...
    Egyébként bárkit állított ki eddig az ellenzék, arra rárepült az összpropagandista "média" és ezzel a "karigeri" stílussal gyilkolja. A tudatlan m1-tv2-origó háromszögből ihletet merítő, magát tájékozottnak valló tartalomfogyasztó meg besz.pja.
    Mekkora szöveg már az, hogy aki nem népikeresztényfideszes, az kommunista és migránspárti! Vallom, nem vagyok kommunista, mégsem tudok azonosulni ezzel a tapló stílussal amit a kurmányunk csinál, soros, migráncs, brüsszel, ki is merült 9 év kormányzati kommunikáció.
    Egyébként, ha már kereszténység, az egyház -katolikus - emberek millióit gyilkolta és kínozta párszáz évig, majd fiatal gyerekeket erőszakolt pihenésképp. Tisztára mint a fdszkdnp, csak más kontextusban...

    Offba tettem

    [ Szerkesztve ]

    "Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

  • Sza_Sa

    senior tag

    válasz Dax27 #63 üzenetére

    persze-persze... "karigeri" felületesen olvasod, szelektíven értelmezed amit válaszoltam... Írtam, hogy pont ez a kormány tehet arról, hogy ma vagy kormánypárti vagy, vagy árulónak neveznek.
    Egyébként Karácsony nyert, de még a kerületedben is összellenzéki nyert, nem volt elég erős a migráncsozó és támogatásmegvonó fenyegetés, ezekszerint

    De ne is válaszolj, nem nézek vissza ebbe a topikba, nem kenyerem a politizálás a fórumon.

    "Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

Új hozzászólás Aktív témák