Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Rahan-

    tag

    válasz Morden24 #8 üzenetére

    Nekem Genius SP HF 2000X típusú hangfalaim vannak, valóban rendkívül jók, a hangtisztaság, kinézet, méret nekem minden jó. A kisebb méretű változatai természetesen szerényebb teljesítményűek, de nem is kerülnek 20000 Forint vagy nagyon pénzösszegbe.
    Genius egeret én biztos nem vennék hacsak nem teljesen átlagos felhasználásról van szó.
    Genius billentyűzetem van és volt is, hát átlagos felhasználásra jó, de a sok játékot nem bírja, nekem két év alatt lekopott az A gomb és az 1-es gomb sem működik mindig, valamint elég hangosak, de mégsem 12000 Forintba került, hanem 1200. Bár állítólag a slim kivitelű Genius billentyűzetek nagyon jók. Valamint a többi nagy márka termékei sem biztos, hogy jobbak, rendesen utána kell járni, például nekem volt a NAGY Logitech márkától, nem a leggagyibb változat, az még sz.rabb volt, mint a Genius és 3-szor olyan drága, mint a kis Genius, még egy szívásom volt a NAGY Logitech fejhallgatójával, kétszer vittem vissza a kereskedőhöz, nekem nem kell logitech übergagyi, nagyon drága bovli, bár a drága egerei állítólag jók, de csak jobb kezeseknek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák