Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lócitrom

    őstag

    válasz Psanyi42 #7313 üzenetére

    tiszta sor, hogy mit vitattál, csak ő sem kizárólag erről beszél. általánosan reagáltam minden ezzel kapcsolatos problémára.

    arra várok én is, hogy tesztelhessek, de csak stabillal akarok majd legközelebb szórakozni. tesztkiadásokkal kevésbé.

    „the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

  • Psanyi42

    tag

    válasz Psanyi42 #7313 üzenetére

    Oké, na most akkor tisztázzuk végleg szerintem. Ez a szinte legjobb ár/érték arányú telefon. Emiatt vannak kisebb nagyobb hátrányai, mivel nem olyan gazdaságos a cégnek, nem foglalkoznak annyit a felhasználókkal, holott mégis, hiszen a többi gyártó nagy ritkán ad ki frissítést a telefonjához. Hatalmas bug az, hogy a hangrögzítés szoftveresen nem jó, igen, kijavíthatták volna igen. Lépjünk már ezen tovább, most már van rá patch, meg akár már be is kerülhet a következő hivatalos frissítésbe is. Vannak egyéb bugok is amik kisebb trükközéssel megoldhatók, és nem igényelnek nagyobb mókolást, kényelmesebb lenne, ha ezt a gyártó beletenné? Igen. Ennyi pénzért inkább megcsinálom magamnak? Igen. Mielőtt megveszek egy terméket, műszaki cikket autót stb, tájékozódok előtte nem? Ha valaki beleolvas akárhol ebbe a topikba kb 200 hsz-t akkor megtalálja az összes hibáját a telefonnak.
    Ne az alapján ítéljük meg, hogy a fórumon hány százalékos az arány, többnyire azért jönnek fel az emberek a fórumra, mert van valami problémájuk, így nyilván kicsit nagyobb lesz ez az arány.

    Akkor most nézzük az én sony telefonomat (45000 Ft-os árkategória): 1,5 év után fényképezés után mindig kiírta, hogy memóriahiba, és nem lehetett az kamera appban megnézni a fényképeket, a memóriakártyának semmi baja. 3x volt olyan, hogy úgy kikapcsolt, hogy nem lehetett visszakapcsolni, és az akksit megmértem, miután lehúztam töltőről ezen bekapcsolhatatlan állapotában 1 óra alatt 24 órás töltés után telejesen lemerítette. Nagy nehezen találtam rá egy megoldást, ami xiaomi-t megszégyenítő gombnyomkodást gépre bedugást, megfelelő ideig tartást igényelt. Havonta egyszer eldobta a térerőt és újra kellett indítani. Volt hogy amikor rányomtam az ébresztés beállítására bezárta az ébresztő appot, egymás után 20 szor újraindítás sem segített. másnapra megjavult, volt hogy ezt a telefon appal csinálta (mind2 gyári). Ha az itthoni Wi-Fi-n beállítottam b/g/n-t nem tudott csatlakozni, csak ha kivettem az egyiket. Mikor írtam a supportnak, hogy nem lehet bekapcsolni üggyel kapcsolatban pontosan leírtam, hogy mit s hogyan próbáltam, és mi volt a válasz, szó szerint leírták ugyan azt hogy próbáljam meg, amit leírtam nekik, hogy ezeket már próbáltam. Ja és azt mondták, hogy a telefon ledjének sárgán kell világítania ha bizonyos töltöttség szint fölött van, nem is tudják milyen telefonról beszéltem nekik, mert az enyém alapból nem tudott sárga színt. Na és adtak rá ki valami frissítést, hogy javítsák ezeket? NEM! GPS-ét nem használtam, mert nem volt rá szükségem, de csak 5 perc után talált jelet.
    Akkor most már szidhatjuk tovább a xiaomit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák