Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eFeMeR74

    senior tag

    válasz Nashville #3499 üzenetére

    Az új 6.11.03 Romban a fejlesztői menűben már megtalálható a Mi Unlock állapot ellenőrzése és ott hozzá tudod adni a Fiókot és az eszközt. Egy próbát megér. Gondolom a sok hiba miatt bekerült ez a funkció is. (Természetesen a Fejlesztői menű csak úgy nincs ott :) Elő kell csalogatni a szokásos 7 klikk a MIUI verzióra- Beállítások- A telefonról menűben.

    MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

  • Pelota

    csendes tag

    válasz Nashville #3499 üzenetére

    Nézd meg, hogy a "fastboot devices" listázza-e a készüléket vagy sem (amikor az fastboot módban van).
    Vagy próbáld meg a MiFlash-t (szintén fastboot módban), ha nem mutatja akkor hasonló lehet a probléma mint nálam. A windows-ban rendbe kell tenni az adb drivert. Utána nekem sikerült az unlock.

    Hosszabban:
    Nekem is ez volt a gondom, megvolt az engedély, mégis megállt 50%-nál. Ugyanúgy végig olvastam mindent, napokon át próbálkoztam, már a ROM cserén gondolkodtam (Eustock-tól, Global Dev ROM volt rajta) -hátha...
    Aztán azt vettem észre, hogy a fastboot program nem látja a telefont, hiába volt az fastboot módban. (Érdekes hogy adb-vel ment.) A "fastboot devices" nem adott vissza semmit. Szerintem az unlocker program 50%-nál kezdene a telefonnal kommunikálni, de nem tud, ezért áll le.
    Megnéztem a Device Managerben (Eszközkezelő talán magyarul?), ott egy Kedacom USB Devices alatt szerepelt egy Android Bootloader Interface -version 11.0.0.0- és ha jól emlékszem még egy Android Phone alatt lévő Android Bootloader Interface is volt nálam. Én eddig csak az utóbbit ismertem, ezért a Kedacom-ot eltávolítottam és megmaradt az Android Phone alatt lévő -ennek verziója 7.1.0.0 volt.
    Ezután kipróbáltam a "fastboot devices"-t (telefon újra bedug előtte) és kilistázta a készüléket. Ezután kipróbáltam az unlocker programot és egyből sikerült. :DD
    Most megnéztem, hogy mi történik ha leszedem az Android Phone alatt lévő Andorid Bootloader Interface-t és rádugom a telót fastboot módban. Megjelent újra a Kedacom és ezzel is működik a fastboot. :F
    Szóval nálam a különböző driverek voltak összeakadva. :W (Windows 10)

    Ha a "fastboot devices" listázza a készüléket, de mégsem megy, akkor passzolom, nem tudom mi lehet az oka.

Új hozzászólás Aktív témák