Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz Антей #6245 üzenetére

    - a tengernyi marketből melyik jobb/megbízhatóbb, mint a play?
    - a tengernyi mail fiókból melyik jobb/megbízhatóbb, mint a gmail?
    - nehogymár egy fullkínai-félkomcsi-ellenőrizhetetlen xiaomi saját szolgáltatása legyen az ... fel se hozd, hogy van rom, amiben nincs g* csak xiaomi :)

    uggyankérlek.
    ha (egyébként tök jogosan!) aggódsz a privacy miatt, akkor kvázi alig-alig használhatsz valamit, ami az interneten megtalálható. ráadásul guglinál legalább (rejtve) megtalálhatóak a "szabályok" - ugyanez egy noname marketről/netszolgáltatóról a.) nem mondható el b.) elmondható, de mi a garancia? c.) google bukik le hamarabb valami sunyisággal vagy az alig használt market/mail szolg.?

    és akkor a körülményes apk menedzselésről, frissítésekről ne is beszéljünk.
    vagy a gonoszgugli fuj, de exploitolható régi app az mehet? ;)

    ---

    hogy on is legyek: kezd felmérgesíteni anyósnak karácsonyra vett 3S - a gyári global 7.5 (amiben ugye nincs magyar) frissítése igen macerás - leszedtem a zip-elt global 8.1.1.0 romot xiaomiéktól, update appban manuálisan betallóztam, start update és ... fekete alapon karikázik... látszólag a végtelenségig (2x30-40 perc után 10mp powergomb és rezet és update failedes boot)

    aztán kísérleteztem az appal updatelni, de embertelen lassu, s az előbb 36%-nál megállt
    kikapcs, visszakapcs, most 10%-ról nem mozdul 5 perce

    lehet pécéről, valami appal kéne updatelnem?

    ráadásul nexusjuzerként ez a miui egy bloatware-szeméthalom :D (16gb-ból 9.3 használható :D )
    de mindegy, nem nekem kell használni... anyós meg biztos elolvad az ifonosságától szépségétől.
    a vas ellenben kézben fogva kellemes, minőségi benyomást kelt.

    ---

    a remek összefoglaló #1-ért köszönet az itteni közösségnek, vagy aki összehozta :R

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák