Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz Trailblazer #1 üzenetére

    Ööö, miért is?
    Amikor kijött az RX480, akkor mindenki azon panaszkodott, hogy hol a High-end. NV oldalon ott a hasonló teljesítményű 1060, szerintem az nv legjobban fogyó kártyája.
    Most épp a felső kategóriában van megjelenés. Jövőre jön a Volta, és tuti jön abból középkategóriás variáns is, nem kell aggódni.
    (igazából a közép és felső közti nagy űrt kéne kitölteni. 1060 - 1070 között, ill. 480/580 és a Vegák között.)

    -
    MS előadás vs. Chrome: fura volt a szitu, de szerintem teljesen normális, így legalább be tudta fejezni.
    Mondjuk hasonló helyzetben én legalább kipróbáltam volna, hogy IE alatt megy-e (és ha megy, akkor kisebb a blama, mert megoldja házon belül) vagy ha már 3rd party browsert tesz fel, akkor tehetett volna fel Firefox-ot, az "függetlenebb".
    De amúgy ez számomra csak 2 dolgot erősített meg.
    1. a MS-nál dolgozók is ugyanolyan emberek, ugyanúgy használnak nem MS technológiát. (ami teljesen normális).
    2. a MS-nál, magánál a cégnél sem 100%-os, kizárólagos a fókusz a saját technológiára. Lásd: az új Office, Skype, stb. előbb jelent meg Androidra, mint Windows Phone-ra.

    -
    Optane: otthoni felhasználóknak halott ügy volt az eleje óta. Akkor lassú és drága meghajtók, most gyors, de drága :)
    Akkor már 100x egyszerűbb egy Sammsung m2-es lapka, ugyanezt a tempót, iops-ot hozza, csak egyszerűbben, olcsóbban.kevésbé drágán.

  • BiP

    nagyúr

    válasz Trailblazer #3 üzenetére

    NV oldalról mi is jelent meg azóta? (az utóbbi másfél évben) Márciusban a 1080Ti, meg most ez a 1070Ti.
    AMD oldalról meg a vegák, de az meg azért volt indokolt, mert amikor tavaly jöttek a 480-ak, akkor meg felsőkategóriás megjelenés nem volt tőlük. Semmi.
    Akkor meg azon ment a panaszkodás. (nem tőled, hanem általánosan).

    Oké, az utóbbi időben valóban inkább a felsőben jelent meg, de nem véletlenül. Ebből nem volt a piacon semmi az AMD-től. NV meg kihozta az abszolút csúcsot, ill. most a 1070Ti-vel meg a Vegára kellett reagálni.
    Meg ugye ezek kapnak visszhangot. Ha kijönnek egy 1030 szintű cuccal, nem sokan értesülnek róla.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák