Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz neilszab #44 üzenetére

    Szerintem ez nem kinövés kérdése: attól h valamivel "együtt élek", még hangoztathatom, h NEM TETSZIK.

    90 ropiért kapsz 3 egész jó pedált, H váltót, használható kormánykereket. Mondhatni "egybe van".
    VS
    115 ropiért használhatatlan pedált, kényelmetlen/gagyi kormányperecet kapsz, H váltót egyáltalán nem.
    Picit kisiklott ez a példa, nem? Tényleg annak kéne örülnöm, h ha a végén elköltök majdnem háromszoros árat a kormányra, akkor az azért már jobb? Az nem számít, h drágábban jelentősen SZARABB?

    Platformtól NEM függetlenül volt nekik RGT clutch 35 ezerért ... jatudom, a licensz, az megnyomta az árat, nem tudtak kijönni 40-50 ért semmivel. (utóbbi sztem egyébként a TX kategoriás kormány reális ára volna)

    dummyboy: fanatec mai nyilatkozata:

    "The ClubSport Wheel Base V2 is the next generation of ourwheel base but there is also a strong demand of wheels for “Next-Gen” consoles. People
    were asking us to make their wheels compatible to the Xbox One and
    Playstation 4 but if we want to make it official and legal then we need
    to follow the rules of the console makers and they clearly do not allow
    that.
    "

    "nem akarsz lentebb adni."

    ó, adnám én szívesen lentebb, de nincs választék :) a gumiszalagos tényleg nem alternatíva, ezt remélem megérted.
    tehát vagy 115k és kiegek vagy ... semmi. (madcatz-nak van még cucca, de ott se pc támogatás, de kiegek...)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák