Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gipsztigris

    addikt

    válasz madrac #2227 üzenetére

    "de nyilván gondoltam, de nem is erről szólt a dolog, hanem arról, hogy azt írtad az "NEM ROSSZ", ha net nélkül használhatatlan szinte a gps! Tudjuk már miről beszélünk! És akkor még te nézed hülyének az embert... grat!"

    Utolsó hozzászólásom ebben a témában.......főleg veled társalogva! :W
    Épeszű ember okostelót nem használ NET nélkül szerintem. Ha nincs annyi pénze a júzernek, hogy 1000 forintért vegyen egy 100 megás adatcsomagot ami szinte mindenre elég,(napi levelezések, böngészés, különböző widgetek, online TMC, és nem utolsó sorban az A-GPS adatforgalom) akkor az NE akarjon jampizni okostelóval!

    Igen, az én telefonomon a GPS vevő NEM ROSSZ! És hidd el, hogy egy pár darab telefon és egyéb készülék megfordult már a kezeim között, így meg tudok különböztetni egy használható és egy használhatatlan telefont GPS szempontból.

    [ Szerkesztve ]

    "Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

  • SUPREME7

    őstag

    válasz madrac #2227 üzenetére

    Mit gondolsz mitől tudnak olcsók lenni? 5" HD IPS kijelző és a SOC, ez a lényeg . Az másodlagos, hogy milyen minőségű, márkájú chipek-vevők-szenzorok-kamera kerülnek bele. És igen, ezért az árért nem várhatod el, hogy minden a legkisebb hiba nélkül működjön. És igen az is lehet, hogy nálad van a hiba, mert a kiskínai valamit nem 100%-os pontossággal csinált a "gyártósoron". Előfordulhat tervezési hiba, még a legnagyobbakkal is. És igen, ha már okostelefon, akkor legyen rajta állandó internet, mert anélkül kb semmit nem ér. Erről is vitatkozhatunk, de ha neked jó egy androidos telefon net nélkül, akkor tizedét nem használod a képességeinek. Ha már van állandó internet akkor meg van oldva a GPS "probléma" is mert 2-3 másodperc alatt méteres pontossággal megy a navigáció.

Új hozzászólás Aktív témák