Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaUser

    addikt

    válasz yodee_ #254 üzenetére

    Elvileg simán mennie kéne, nem? Anno amikor kerestem, annyi limitációt találtam Intel oldalán, hogy a max felbontás DP/HDMI esetén 2560x1600. Egy ilyen kábel kell hozzá, a fenti oldalról ingyen ki is szállítják.

    [ Szerkesztve ]

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

  • _Smooth

    senior tag

    válasz yodee_ #254 üzenetére

    Én pont tegnap este próbáltam ki. Hama miniDP-HDMI adapter + Hama ultraThin HDMI kábel 3,0m.
    Csodásan viszi a fullHD-t és a hangot is szépen átlökte.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Amúgy nem igazán olvastam most végig a kommenteket (de őszintén még a cikket sem, csak a billzetre bukkantam rá egész véletlenül).

    Meglepő, de nekem nem ez a sérelmezett verzióm van :)
    Nem is tudtam, hogy létezik ilyen háttérvilágított marhaság. Az enyém még a jó öreg, igazi, híres, zseniális ThinkPad billzet.

    A gép amúgy istenkirály, imádom :)
    i5-3210M + 8GB + 500GB/7200RPM + dokkoló
    SSD-t akartam, de már nem jutott el a kérés az IT-hez... -.-
    Ez a 7200as merevlemez is hihetetlenül fürge, ennek ellenére azért idővel majd szeretnék bele egy 120as Cruicial-t vagy Samsungot.

    Az első Lenovom, de soha többé mást!!
    Imádom ezeket a kis Lenovo "appokat" is, a rengeteg apró figyelmességet HW-es téren is, a minőségi anyaghasználatot, viszont az összeszerelés minősége nem az igazi.
    Nekem a kijelző tövénél lévő rész középen púposodik... mintha nem lenne rendesen a helyére pattintva, vagy nem tudom. Talán csak tényleg ennyi, talán széria hiba, nem tudom, nem volt még időm utánanézni. Ezt leszámítva viszont a legkirályabb hordozható eszközöm, amin még dolgozni is lehet rendesen.
    Töltőt nem kell hazavinnem még hétvégére sem. Erősebb használat mellett is (optimalizált beállításokkal) - videókat nézegettünk, neteztünk, nyüstöltük - még így is csak 40%-ot esett az akku és még mindig 3,5óra állt rendelkezésre... :)

    # I got bored one day and put everything on a bagel...

Új hozzászólás Aktív témák