Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alchemist

    addikt

    válasz Szizol #140 üzenetére

    +1

    Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

  • bwoay

    nagyúr

    válasz Szizol #140 üzenetére

    akkor az én mondandóm félre lett értve :) arra reagáltam, hogy ha az X1 előnyeit méltatva, az x220-al összevetve utóbbi hátrányaként említjük a rapid charge hiányát, akkor azért azt nem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy azonos idejű töltéssel hozzávetőlegesen azonos üzemidő érhető el mindkét típusnál, sőt... tehát ilyen tekintetben ez nem igazán előny. magyarán ha az kitétel, hogy csak annyi időd van tölteni, amennyi alatt az X1 végez, akkor sem kerülsz hátrányba egy x220-al, hiába tölt lassabban. minden más esetben meg persze, hogy a hosszabb üzemidő a nyerő, hiszen épp ettől lesz mobilabb az eszköz. a rapid charge szvsz a házilag nem cserélhető akksi hátrányát próbálja kompenzálni.

    lapa:
    ezt én sem értettem soha. a saját üzletünk termékeihez tudom garantálni a nagyfelbontású (értsd: 15MP-es) képeket, igaz, ezek nem stúdióban készült termékfotók, de nem is vagyok multi! arról nem is beszélve, hogy némelyik partner rendelkezésemre bocsátja a gyártó által elérhetővé tett képeket, hogy azokat használjam promóciós célokra, ne kelljen vadászni a neten (és ez mindannyiunk közös érdeke!). namost ez a lehetőség egy világmárka forgalmazójának nem adott? mert még az sem szolgáltat magyarázatot arra, hogy bizonyos weboldalakon miért kibaszott thumbnailekkel hergelik a népet. a kedvencem az, amikor rábökve az apró képre ugyanazt kapod nagyobb méretben, széthúzva, atompixelesen, de legalább szarrá tömörítve :D

    [ Szerkesztve ]

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák