Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Lenry #32 üzenetére

    azért egy 8gb ramos 420 egy gyors hdd-vel már elmegy, én is azt választanám 4gb ramos 61 ssd-s verzióval szemben ha később nem is válthatnék ssd-re, ha van 8gb a 61-esben is akkor esetleg jobban meggondolnám

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • domos

    senior tag

    válasz Lenry #32 üzenetére

    A T420-ban 2nd gen. i5/i7 proci van, normális, modern GPU-val, azaz pl. normálisan viszi a YouTube-ot. A T61 köhögve, 100% CPU használat mellett tudja lejátszani a 720p-t, miközben melegszik és fogyaszt mint állat.

    Persze, lehet hamarabb elindul a T61-en a Windows, meg a Chrome az SSD miatt, de vannak olyan technológiai változások amit semmilyen SSD nem tud áthidalni.

    Én pl. imádom a W700-as Thinkpademet, mint mérnöki műremeket, de amikor a 44W-os Core 2 Extreme X9100 100%-ig van terhelve 1080p-s YouTube alatt, és fűt mint állat, akkor elillan a varázs, miközben egy 4W-os atom meg 2-3% CPU terhelés alatt GPU-ból megoldja.

    Az viszont igaz, hogy ha az embernek bármilyen Core iX-es laptopja van, akkor a legjobb amit tehet vele az egy SSD, de egy 1st gen Core 2-es laptopon már semmi nem segít, mert elavult.

    Azt is tudom hogy a YouTube nem feltétlen a legjobb példa, mert nem mindenki használja, de az SSD akkor buli amikor a tárhely sebessége/elérési ideje a szűk keresztmetszet. A T61-ben a proci és a GPU is kevéske már.

    If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

Új hozzászólás Aktív témák