Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    Az irányítással nincs gond. Vagyis van mert sokszor botlik esik stb a kisfiú de ezt nem is akarták másmilyenre csinálni. Ugyan ilyen volt az ico és a colossus-ban is az irányítás.
    Meg kell szokni. Nem rosz hanem más mint amihez szoktunk.
    Nekem tetszik hogy minden kis egyenletlenséggel interakcióba lép és csetlik botlik. A másik dolog hogy lehet nem kéne mindenhol tövig tolni az analógot vagy ha igen akkor számítani kell rá hogy nem egyenletes a talaj és meg fog botlani vagy nem fog sikerülni úgy az ugrás.
    De persze én elfogult elvakult fan vagyok. Imádtam az ico-t is, és ez a játék pont nekem készült.
    A kamera az tényleg be tud akadni ahogy beakadt a colosdus-ban is. Ez tényleg zavaró tud lenni új játékosnak de ahogy a colossusban hozzászoltam hogy kell kezelni itt is hoztá tudok szokni.
    Azt meg senki ne gondolja már hogy itt 10évig csiszolták a grafikát és csak ennyire futotta.
    Az ico-ban milyen grafika volt és milyen fos? Kitérdekel. Akkoriban páratlan játék volt ahogy most ez is.
    Ennek a játéknak semmi köze a mai hànyásig tolt grafika és fps rinyáláshoz. Ez teljesen másról szól.
    Persze a teszt miatt meg kellett említeni de egyébként nem adja visza a pontszám azt amit ez a játék ad az arra fogékony embereknek.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák