Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Mindent megtudtunk az új Nokia 3210-ről

    ma Részletes képek, specifikációk és euróban megadott ár is van a legendás modell újraélesztett verziójához.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • maszi99

    őstag

    válasz H.B. #27 üzenetére

    RAGE :)) , tudhattam volna, rengetegen utálják, pedig valójában nagyon szép, és szuper játék, csak oda kellett volna figyelni amikor a szakik elmondták a frankót a topikban, és nem a nyálatokat verni mindenütt.
    Jóóó, értem én, hogy annak is vannak hiányosságai mint minden más játéknak, de attól még nagyszerű játék lett belőle, igaz futurisztikus a játék, de nagyon jól áll neki, azzal a rajzfilkmszerű graffal, és nem vagyok egyedül ezzel a meglátással.
    Valahogy nem rémlik a neved a topikból, bár az is igaz voltak kihagyásaim, de ami a lényeg:
    Abu mindent leírt a játékkal kapcsolatosan, hogy mi kell a játékhoz, ha ezt nem lehet értelmezni, akkor csak nyugodtan széllel szemben .................. ;]
    Valszeg teljesen feleslegesen írom ezeket neked, mert magas ívből ........... az egészre, de mind1 is, majd rájössz, ha van kis süti ott ahol kellene :P
    Jah, és ne vedd személyeskedésnek, mert nem azért írtam, csak gondolkozz el a dolgokon ;)

    http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

Új hozzászólás Aktív témák