Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s4hu|SyD^

    addikt

    válasz #38167040 #1686 üzenetére

    Framelag semmivel nem jobb, mint egy network lag. Szóval ezt csak úgy lehetne igazán kiküszöbölni, hogy add-on nélkül játszik mindenki. De ha jól hallottam CPU igényes is a játék és Zeni próbálkozik ezzel is kezdeni valamit, hogy GPU-ra terheljen többet vagy több CPU szálra.

    Performance gyorsításra volt próbálkozás, ami tényleg hozott 5-10 vagy néhol több FPS-t is, de valamiért visszavonták azt a frissítést és azt mondták, hogy még idén visszateszik. Alig várom, mert tényleg durván érezhető volt a változás.

    Azt a 10 millió játékost ne vegyük úgy hogy annyian játszanak. Annyi account lett eladva mióta megjelent. Szóval 4 éve vagy 5 lassan.

    Ebbe beletartozik a PC meg az összes konzol. Sőt ott van az a pár bot ahol kapásból vagy 5 account van, mivel tényleg nagyon olcsó néha.

    Nekem is van 3 accountom. 2 PC a másodikon nincs 1 karakter sem. :DDD Xbox One-on is van 1 account mivel 5 font volt, aztán rájöttem, hogy az Xbox Live-ért is fizetni kéne, én meg úgy voltam, hogy fizetek a netért nem fogok még a Live-ért is.

    Igazából én sem értem, hogy miért akarnak sok embert bevonzani mivel minden egyes ingyenes hétnél vagy valami nagyobb event-nél látszik, hogy nem bírják a szerverek. Viszont van ennek egy olyan oldala, hogy sokan le is lépnek, vagy kevesebbet játszanak illetve nem fizetnek már elő, őket meg helyettesíteni kell fizető ügyfelekkel, érthető üzleti szempontokból. A pénznek be kell folyni. Nyilván keresnek eleget, de akkor is, nem egy kis cégről van szó. Ha mondjuk fel szeretnének még venni embereket azok azért elég költségesek ebben az iparban.

    1 éve játszom kb pontosan és nagyon sok változás lett 1 év alatt és most olvasom, hogy mit hoz a Summerset, hát le a kalappal, hogy ennyi mindent képesek voltak megcsinálni. Úgy hogy játékos oldalról minden nap szidják őket keményen és mindenért. Ha valami jót csinálnak akkor is szidják érte őket, mert valakinek nem fog tetszeni.

    Nézd meg a fórumot, Summerset; Jewellery Crafting, Daily Reward belépésért, napi Battleground-ért, alapból sokkal olcsóbb a Summerset, mint a Morrowind volt, sőt a Morrowind most ingyen van a Summerset mellé. Új skill line, sztori, elvileg hatalmas terület, dungeon, trial stb. és semmi más nem megy a fórumon, mint a sírás mindenért.

    Persze előbb vagy utóbb kezdeni kell valamit a laggal. Főleg Cyrodiil meg Trial oldalról. Biztos, hogy dolgoznak rajta, de szerintem nem olyan egyszerű ez, nem értek hozzá. Ezek azért több hónapos munkák ha jól értelmeztem egy játékkészítő kommentjét a fórumon.

    A másik amit nem értek, hogy miért erőltetik a 4 nagy frissítést évente, legyen csak 2 és akkor gyúrják őket össze, lesz több idő tesztelni, javítani stb. Persze fontos frissítések lehetnek sűrűbben. Értem én, hogy sok a veterán és nincs mit csinálniuk, de ez mindig is így lesz.

    [ Szerkesztve ]

    "Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

  • Necc

    addikt

    válasz #38167040 #1686 üzenetére

    Erről anno valamelyik stream alkalmával nyilatkoztak is jó régen, hogy ha a vas lenne gyenge, akkor bemennének valamelyik boltba és leakasztanák az éppen aktuális, legmenőbb szervert a polcról és beraknák azt.

    Sajnos jelenleg úgy van kalibrálva a játék, hogy mindenről a szerver dönt, nem bíznak semmit se a kliense, így bár most csalni nem lehet (kliens töréssel legalábbis nem), cserébe a szerver jó alaposan le van terhelve.

    Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

Új hozzászólás Aktív témák