Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s4hu|SyD^

    addikt

    válasz persil #1079 üzenetére

    Van olyan kari amit majd nem biztos, hogy akarsz egyedül húzni. Tank pl. Illetve én 2 karit húztam csak küldetésezve. A 3. karim a tank, ott már nem volt türelmem. Első karim kb 1 hónap 50-re küldetésezve. 2. 2 hét volt már ESO plusszal. 3. kari meg 1 hét max. Ennnél gyorsabban is lehet. Megvan az előnye annak is ha már Champion karival csinálod a küldetéseket. Pl alapból gyűjtöd a CP-t. Jobb drop stb.

    Azért erősebb egy CP kari ne értsd félre. Érezhető a különbség kis kari, CP300 és CP630 között is. Alapból a skillek jobbak, erősebbek, magasabb szintűek. Több az attribute pont is. Ehhez hozzájönnek a felszerelések is, ami megint hatalmas különbség.

    "Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

  • Ereshkigal

    őstag

    válasz persil #1079 üzenetére

    Offba írom inkább, mert már senkit nem érdekel. :) Nem kell, hogy mindenki szeresse ezt a rendszert, de hogy nincs értelme, az szerintem nem helytálló.

    Azért két értelme van szerintem:
    1. Kisebb szinten is bárhova elutazhatsz, olyan sorrendben csinálod a területeket, ahogy akarod. Amik valamiért nem szimpatikusak, azokat egyszerűen kihagyod, vagy későbbre halasztod.

    2. Saját példa: nemrég kezdtem a játékot, egy haverom meg régebb óta tolja már, és szerettünk volna együtt játszani, így oda mentünk, ahol ő még nem csinált küldetéseket (nekem meg mindegy volt, hol játszunk), aztán együtt tudtunk játszani. Máshol, ahol valamilyen sorrend szerint kell haladni, ő max. segíteni tudott volna nekem, de haladni nem haladt volna a játékban.
    Ez egyébként nem felhúzatás nagyobbal, hiszen "egyenlő" felek vagytok.

    A szintezés élménye nálam inkább az, hogy szinteket lépek, skilleket tanulok, fejlődik a cuccom, nem pedig az, hogy megyek végig a zónákon, ahol nagyobb hp-jú szörnyeket ölök. De ez is csak saját vélemény.

    Szarnak én egyszer sem éreztem magamat senki mellett sem (mondjuk az is benne van, hogy eleve szar a sebzése a tankomnak :D). Annyi fog feltűnni szerintem, hogy ha magasabb CP-jű játékosok is lesznek veled dungeonben, akkor gyorsabban fognak lemenni a boss-ok. :)

    Milyen karaktert indítasz? :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák