Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Partizan182 #72 üzenetére

    Én 3 évente játszok ennyit, de a soseégbe userek ezzel jönnek. Görgess fentebb: napi 8-10 óra is van. Egyébként irreleváns, mert nem az egészséges lélek titkairól diskurálunk, hanem, hogy mennyit bír az OLED.

    B verzió: jóezmonitornak is - én ezt is sokat olvastam már. Bár ott is játszik a getalife :), de dolgozni mégiscsak kell. :) Ott már jobban bejátszik a hosszabb idő.

    De ezért írtam egyrészt a részképeket is: logóra ugyanúgy vonatkozik mint böngészősávra. Javasolták már többen a taskbar hide-ot is, háttérkép cserét, desktop ikonok se jók egy helyben... de hogy elszakadjunk a monitortól: Kodi interfészt is ott lehet felejteni, mások is írták.
    Másrészt: osztás-szorzás: kumulatív a beégés tudtommal. Továbbra is azt látom, hogy a fenti lelkes userek 1-1.5 év alapján írják a tutit. 3-4 év már más kategória. 6-8 év meg főleg. Legalábbis én nem cserélem a TV-ket sűrűn. Pedig eléggé benne voltam.

    Nem folytatom, aki érti, érti. Az összefoglalásomból is látszik szerintem amit mondani akartam:
    Simán vállalható az OLED, de azért ha lesz*rod, avagy nem figyelsz rá akkor tudok 10-ből 5-6 tipikus user mintát aminél be fog égni 4-5-6 év alatt.

    szerk: Ja és félreértések végett, arról sem beszélek, hogy QLED-et vennék OLED helyett adott ársávban. Eszembe sem jutna a fentiekkel együtt. :) De szerintem az érem másik oldalához hozzá tartozik ez is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák