Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomBoy1986

    veterán

    válasz mikk2000 #414 üzenetére

    ''Engem nem érint, de te meg Vanília azzal estetek rudiéknak hogy hülye fasz csaló banda, erre mondják hogy nézzetek már teszteket neten, és mutassátok meg nekik, mert helyettetek ők nem fognak keresgélni.''

    Nem, szerintem nem ezzel mentem nekik. Csak azt írta, hogy nem linkelt senki tesztet, amiben máshogy van. Én kerestem egyet. Aztán behoztam - én - az ÁR/Teljesítmény mutatót, amiben viszont az a mondata amit idéztem ellentmond ennek, márpedig szerintem a vásárlókat ez érdekli a legjobban (van olyan kör akit természetesen nem ez hajt).

    ''Most pl 1950Pro-m van, ami a tesztben a leggyengébb vga. Bőgjek és szitkozódjak?''
    Lázadj fel!!! :DDD

    ''De az ár/teljesítmény/tuningolhatóság mutató jobban tetszik.''
    Erre már reagáltam a 4400+-os Brisbane kapcsán. Ennek az ellenfele kb. az E4300. Csak az előbbi megint olcsóbb, igaz kicsit gyengébb is.


    Amúgy itt érkezünk el ahhoz, amit a VGA piacon is lehet látni. Azonos árért nincs az ami régebben volt (ha még emlékszik valaki ''jobb vétel'') - ez manapság szerintem megszűnőben van. Minden amit vesz az ember - ha jó áron veszi, akkor annyit ér a másik cégen belül is, azaz hasonló árú termékének felel meg (erre egy példa akár amiről most cserélünk eszmét, akár amit most művelnek az új középkategóriában a VGA-knál).

    AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

Új hozzászólás Aktív témák