Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz rudi #22 üzenetére

    Nem vagyok naprakész a notebook RAM árakkal, de ennyi vacakolás nekem megér + 1 GB RAM-ot. Így egyáltalán nem foglalkoztat a téma, és szerintem ebbe az átlagos felhasználó is szeretne hasonló energiát feccölni.
    Egyébként a NOD-ot egy évre 11700 Ft-ért adják, 3 évre vásárolt gép esetén már annak az ára behozza a giga memória extra költségét (akár laptophoz is), és használhatom az ingyenes AVG-t.
    Végülis mindegy, mindenki eldönti magának, hogy mi a fontosabb, és mennyit ér a kényelme. Én XP-hez se vennék notit 1 GB alatt, Vista alá pedig ajánlom a 2 GB-ot. Akár asztali gépet, akár laptopot vesz az ember, hosszabb távra nem rossz befektetés a több memória. Persze nem anyagilag, mert a kényelmet nehéz számszerűsíteni, ámbár jelenleg még elég alacsonyak a RAM árak.
    Outlook Express elboldogul ~10 fiókkal, és több évre visszamenőleges levelezéssel (köztük több ezer, vegyes témájú hírlevél)? Van benne naptár, brekeg a tennivalókkal kapcsolatban? Lehet szinkronizálni a smartphone-nal? Mennyit ér ezekről lemondani?
    Szóval erősen egyéni igényektől is függ a dolog, és kevés esetet tudok elképzelni, amikor pl. +512 MB RAM ára megéri a spórolást. Win2000-hez OK, de egy átlagos notiban még az integrált VGA is levesz belőle.

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák