Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gergo_pet

    aktív tag

    Hmm, furi ez az egész. Jó lett volna, ha a teljesitményt is letesztelitek, mert akkor láttuk volna mennyivel erősebb a gyári XTX-nél. Az X-bits tesztjei szerint elég sok helyen még a GTX is odaver neki Geforce részról, pedig az is gyári hutesu. A sima gyari radeont pedig csak itt-ott előzi meg 100-200 ponttal, ami nevetséges. Ezek szerint vagy nem merték rendesen megcibálni, vagy hagytak benne nekunk tuningpotenciált, ami az X-bits szerint nagyon kevés. Kiváncsi lennék a ti véleményetekre is. A zalmi uj hutoje kicsit csalodas nekem is, bár gondoltam én, hogy attol, hogy korbehuznak 2 hocsovet nemsokat tudnak rajta javitani, merthát egy egy réztömbből kifaragott darabról beszélunk, amin nem zavart a forrasztás, igy szerintem még gyorsabban ér oda a hő siman a lamellakon keresztul, minthogy a hocsovon szállitodna el. Egyébként meg értelemszeruen az a leghalkabb legkisebb, nagyon nem kell tole sokat varni.
    Az ára, hát az pedig elkeseritő. Kicsit számoljunk csak egy vga vizes blokk egy jofajta is 6rugó, hozzá ilyen kis teljesitményű pumpa max egy 10-es, bár ilyen picit ugyse kapsz, szoval inkabb ugy irom egy kozepes teljesitmenyu pumpa, tartallyal, amire meg a proci is siman rakotheto egy 10-es, plusz valami egyszeru kis radiator egy 12-essel max meg egy 10-es, de akkor az mar jo minosegu. Szoval 25-30 korul van egy vizes rendszerem a VGA-ra amit tudok bőviteni utána, ők meg adnak egy gagyi szettet 20 rugoert, amit nem is lehet bőviteni, szanalmas. :(
    Jah, abban viszont igazatok van (marmint a szerknek) ezt csak a kis cashes hulyegyerekek fogják venni, akiknek mindegy, a lényeg, hogy a lanpartyn mutogathassák, uberszanalom. :(

    [Szerkesztve]

    A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

Új hozzászólás Aktív témák