Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Athos07 #6 üzenetére

    Nem szoktam védeni a Nokiát de most megteszem!Igazad van.Itt sokadrangú dolog az h mit tud a telefon.Itt tényleg nem a tudást fizeted meg. Az más kérdés h én is szívesen látnék egy olyan telót ami mondjuk N95 tudású és mégis a 8000es családba tartozik.Lenne vagy 400k de akinek van pénze úgyis megvenné. :U

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    Szerintem mind a 2 oldalnak igaza van valahol.Én is úgy gondolom h van nem egy nem két olyan teló ami anyagminőségben hozza a Luna szintjét de akkor is, itt azt fizeted meg h 8xxx Nokiád van!Ha valakinek ez megér ennyi pénzt akkor nyugodtan vegye meg, én pl nem ítélem el ezért.Ha olyan rohadt gazdag lennék második telónak én is beszereznék egyet mert nekem is tetszik. :U
    Az a szánalmas ha valaki nagy nehezen kiizadja az árát és utána ezzel villog.

    És mégegyszer mondom egyáltalán nem lényeges ebben a kategóriában h mit tud a teló vagy mi benne az újdonság.Én ezt nem veszem hibának ennél a készüléknél h az elődhöz képest alig van fejlődés.Én tényleg csak azt sajnálom h nincs 2x ennyiért egy olyan teló ami szintén 8000es családba tartozik és tudásban is toppon van.Szerintem sok olyan gazdag van akiknek tetszik ez a teló de azért ''alapjáraton'' is oda vannak a telókért, és használnák is az extra funkciókat(5mp kamera GPS mp3 stb...)

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák