Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zlaboncz

    tag

    válasz (Kolombusz) #155 üzenetére

    Azért nem pont ehhez a két telefonhoz kellene hasonlítani. És ne csak a magad nevében. Anyósom az E50-esét most akarja odaadni nekünk, mivel nem tudja felvenni rendesen ill. a menübe belépni az összecsúszott gombok miatt, arról nem is beszélve, hogy egy SMS-t vagy telefonkönyv bejegyzést sem tud rendesen elolvasni. Pedig Ő még ''csak'' 57 éves. Sokszor nem találja a menükben a szokásos dolgokat (pedig aktív számítógép felhasználó, internetező, laptopja, egyebe van, szóval nem egy technikától távol álló ember)
    Egy idősebb ember teljesen másképp ''működik'', mint te, egy fiatal.

    Nekem is E50-em van és imádom, de pl. menet közben nem tudok elolvasni egy SMS-t. Ezen a privát telefonomon nagy az SMS forgalom, így nem fogom lecserélni, de a céges telefonomat valószínűleg (Egy Blackberry-t fogok leadni :) ) Ott úgyis csak telefonálás van, SMS évente egy-két db. fontosabb inkább a sok beszélgetés, ill. az, hogy kihangosítható bármikor, így munka közben is megmarad a kapcsolat.

    Azok, akik a 3210, 3310-eshez, hasonlították, azon gondolkodjanak el, hogy amikor azok a telefonok kijöttek, olyan drágák voltak, hogy más gyártótól felsőkategóriás telcsit lehetett kapni azért az árért!

    Z.

  • zlaboncz

    tag

    válasz Coyote2000 #195 üzenetére

    Hm, Te igen egyszerű lehetsz... Mint ez a telefon. Nem gagyi, egyszerű. Nem ugyanaz. Mit nem lehet ezen megérteni?
    Gagyik azok a 6210-esek voltak, amik szar sorozatból származtak, és tízszer ekkora áron lehetett megvenni, és utána ment a kukába. 8210 pláne. Nekem volt a 6110-től kezdve minden, és bizony nem voltam mindegyikkel maradéktalanul megelégedve. Az F3-al igen, hosszú idő óta ez az első, amivel teljesen elégedett vagyok.

    Ebben nem sok minden romolhat el :) (Bár ennek ellenére, ahogy láthatjuk van vele probléma...)

    Z.

  • zlaboncz

    tag

    Kedves Coyote2000,


    Azért olvasd el, ami írtál ''úgy kell annak aki ilyen gagyival is megelégszik'' és utána gondold végig, hogy mi vagy ki az amit vagy akit nem minősítesz.


    Lehet, hogy a megfogalmazásom kicsit erősre sikeredett, (ha igen, akkor azért elnézést kérek) ám olvasd vissza a hozzászólásaidat. Te mindig egy-két-sok kategóriával magasabb telefont javasolsz a témában emlegetett low-end készülékek helyett. Miért nem lehet megérteni, hogy egyszerűen van, akinek nem kell több, mint egy F3 vagy 1100? Minek fizessek akár 10 Ft-al is többet olyan dolgokért, amikre egyáltalán nincs szükségem?
    Bármilyen hihetetlen, telefonálni akarok vele, nem többet. Meg ezt nem féltem, ha kiviszem terepre dolgozni.
    Jóatyám meg látni is akarja, hogy mit ír ki a telefon a vaksi szemeivel, a telefonálás mellett.

    Most adtam el egy L6-ost használtan, nem sokkal drágábban, mint az F3 volt újonnan. Az egész család végignézte, senkinek nem volt jó, volt aki nem látta a betűket, volt akinek a menü volt túl bonyolult.

    Másoknak mások az igényeik. Ezt próbáld végiggondolni.

    Z.

  • zlaboncz

    tag

    válasz Kalandor #203 üzenetére

    Nézd, ebben a kategóriában csak ízlés kérdése, hogy ki mit vesz, mert a leírtakat a profilok és játékok kivételével tudja az F3 is, (na jó az ékezetes SMS olvasás nem annyira tökéletes :) )
    A nagymamám jobban értékeli a nagy ló karaktereket és billentyűket, mint a Nokia menüt és a profilokat. Két minimalista telefon, és itt már csak ízlések és pofonok...

    Z.

Új hozzászólás Aktív témák